گوچی و آرمانی مراکز واکسیناسیون شدند

کمپین واکسیناسیون علیه کووید 19، یکی از مهم‌ترین تلاش‌ها برای از بین بردن این ویروس کشنده است که اکثر نهادها و سازمان‌های جهان برای انجام دادن آن روش‌های مختلفی را در پیش گرفتند. پس از پیوستن “برونلو کوچینلی” به کمپین واکسیناسیون، اکنون “گوچی” و “آرمانی” نیز تصمیم گرفته‌اند، تا با پیوستن به طرح “Confindustria” دفاتر خود را به محلی برای واکسیناسیون افراد تبدیل کنند.

مدیرعامل و رئیس گوچی، “مارکو بیزارری” اظهار داشت: “از همان ابتدای طرح واکسیناسیون، ما افراد خود را در مراکز مختلف قراردادیم و برای محافظت از جامعه‌ای که در آن فعالیت می‌کنیم، این ابتکارات را پیاده کردیم. ما به کشوری که در آن متولد شده‌ایم تعهد داریم و به همین دلیل تصمیم ما این است که دفاتر خود را تبدیل به مراکز واکسیناسیون کنیم، تا واکسیناسیون آحاد جامعه سرعت بیشتری به خود بگیرد”.

یکی دیگر از نام‌های بزرگ دنیای مد “جورجیو آرمانی” آمادگی خود را برای در اختیار گذاشتن مراکزش برای مکانی برای طرح واکسیناسیون اعلام کرد. جورجیو آرمانی اعلام کرد که قصد دارد علاوه بر دفاتر خود، یکی از مکان‌های ویژه خود با نام “Armani / Teatro” را به مرکز واکسیناسیون تبدیل کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید