کمک صد هزار دلاری هدی بیوتی به مردم غزه

جامه پوش: هدی کتان یکی از معروف‌ترین بلاگرهای عراقی آمریکایی که به “هدی بیوتی” شهرت دارد در اقدام جدید خود صد هزار دلار به سازمان خیریه “پزشکان بدون مرز” اهدا کرد. این کمک وی برای رسیدگی به مشکلات مردم غزه هزینه خواهد شد.

هدی کتان که ثروت خود را از راه فروش محصولات نشان تجاری به‌دست آورده است، در صفحه اینستاگرام خود با انتشار تصویر زیر، نوشت: «ممکن است که اتفاقات و اخبار غزه این روزها در مرکز توجه نباشد، اما مشکلات آنها هنوز ادامه دارد و بدون شک به ما نیاز خواهند داشت.»هدی کتان در مورد دلیل انتخاب سازمان خیریه پزشکان بدون مرز برای اهدای کمک صد هزار دلاری، گفت: «من و خواهرانم به این دلیل صد هزار دلار به سازمان پزشکان بدون مرز کمک کردیم زیرا این سازمان دارای شفافیت مالی بالایی است و ما می‌توانیم شاهد باشیم که پول ما کجا سرمایه‌گذاری می‌شود.

او در ادامه از دو میلیون دنبال کننده صفحه خود، خواست تا اگر مؤسسات خیریه قابل‌اعتمادی را می‌شناسد به همدیگر معرفی کنند. هدی کتان، کارآفرین معروف و خودساخته عراقی آمریکایی که در حال حاضر ساکن دبی می‌باشد با همکاری خواهرانش نشان تجاری هدی بیوتی را با تمرکز بر بازار خاورمیانه و سلیقه شرقی راه‌اندازی کردند.

اما محصولات او از همان ابتدای عرضه با توجه و استقبال مردم دنیا روبه‌رو شد که کیم کارداشیان از نخستین هواداران جهانی محصولات هدی بیوتی و مژه مصنوعی‌های این نشان محسوب می‌شود. در حال حاضر محصولات هدی بیوتی بیش از ۱۴۰ قطعه می‌باشد که ارزش نشان تجاری آن 1 میلیارد دلار تخمین زده‌شده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید