2021-Met Gala، گلچین مد

مراسم Met Gala، که به‌طورمعمول باید در نخستین دوشنبه ماه می برگزار شود، این بار نیز به دلیل شیوع ویروس کرونا به تأخیر افتاد. تا چندی پیش نیز مشخص نبود که سرنوشت برگزاری این مراسم چه خواهد شد، اما بااین‌حال، بسیاری از جزئیات درباره “Met Gala 2021” به‌تدریج منتشر می‌شوند که مشخص می‌کند، مراسم مت گالا 2021 به‌زودی برگزار خواهد شد.

مت گالا یک مراسم باشکوه برای جمع‌آوری کمک‌های مالی به نفع موزه هنر متروپولیتان می‌باشد، که در نیویورک برگزار می‌شود. قرار است این رویداد مهم در 13 سپتامبر برگزار شود که همزمان هفتاد و پنجمین سالگرد تأسیس موزه هنری متروپولیتان را نیز جشن خواهند گرفت.

این نمایشگاه که از دو قسمت با عنوان‌های “در آمریکا، واژگانی از مد”  و  “در آمریکا، یک گلچین مد” تشکیل می‌شود، آماده است تا تاریخ و صنعت مد آمریکا را اعلام کند. حال بیایید به مهم‌ترین سؤال درباره “Met Gala” بپردازیم! چه کسی قرار است مراسم مت گالا 2021 را اجرا کند؟.

در سال 2019 این مأموریت توسط لیدی گاگا و هری استایلز انجام‌شده است، اما احتمالاً امسال اجرای این مراسم را به نام‌های جوانی واگذار کنند. افراد جوان و مشهوری مانند: تیموتی چلامت، که به‌عنوان یکی از تأثیرگذارترین مردان دنیای مد در سال 2019 انتخاب شد، یا بیلی آیلیش، که با حضور در جلد مجله Vogue انگلیس، بسیار خبرساز شد. نائومی اوزاکا نیز یکی از افرادی است که می‌تواند جز اجرا کننده‌های مراسم مت گالا 2021 باشد.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید