شراکت کلارک با بازار فروش Dotte

جامه پوش: برند کفش کلارک، با Dotte’s Resale Collective همکاری کرده است تا به مشتریان جوایزی را برای فروش کفش‌های کلارکز در سایت ارائه دهد.

Dotte نخستین بازار کاملاً دایره‌ای همتا به همتا در بریتانیا است که والدین می‌توانند اقلام بزرگ شده فرزندان خود را بخرند، بفروشند، بدهند و بازیافت کنند. این مجموعه Resale Collective خود را در سال 2021 با برترین برچسب‌های لباس کودکان از جمله Tobias and the Bear و Turtledove London آغاز کرد، در حالی که M&S Kidswear در اوایل امسال اضافه شد.

این ابتکار به برندهای لباس کودک راهی برای کاهش اثر کلی محیطی آن‌ها ارائه می‌دهد، که با یک جامعه آماده از فروشندگان کامل می‌شود. کلارکز از پلتفرم پایدار برای کمک به تکمیل حلقه محصولات خود استفاده می‌کند و به والدین راهی سریع و آسان برای فروش کفش‌های بچه‌گانه کلارکز می‌دهد.

هنگامی که یک مصرف کننده کالای کلارکز را در پلتفرم Dotte می فروشد، فروشنده یک کوپن تخفیف 15 درصدی دریافت می کند تا به عنوان تشکر از شما به خاطر نگه داشتن کفش های برند در گردش، که به کاهش ضایعات و افزایش طول عمر کفش های برند کمک می کند، آن را به صورت آنلاین در Clarks خرج کند.

منبع: yarnsandfibers

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید