پوتین و لباس ورزشی صد درصد روسی

خیاطان روس یک لباس ورزشی سفارشی ویژه را که 100 درصد ساخت روسیه بوده و بیشتر در ساخت آن از تکه های طبیعی استفاده شده، برای ولادیمیر پوتین دوخته اند.

به گزارش اسپوتنیک، دیمیتری شیشکین، بنیانگذار و مدیرعامل گروه تولیدی خیاطی شیشکین، گفت که پس از جلسه ای که در مورد صنعت مد و  لباس در سال گذشته  داشتیم تصمیم گرفته شد، یک دست لباس ورزشی مخصوص برای ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه با سایز لارج ساخته شود.

وی خاطرنشان كرد: این لباس عمدتاً سیاه و دارای تکه های خاکستری و قرمز است. ویژگی این محصول نه تنها صد در صد ساخت روسیه بودن  آن است، بلکه 99 درصد از مواد اولیه این لباس در داخل کشور تولید شده است.

بیشتر پارچه ها از مواد طبیعی بوده ، یا مبتنی بر پنبه یا پشم اند و اما مواد افزودنی ظریف برای کارایی و دوام بیشتر در آن استفاده شده است.

خاطرنشان می شود که جلسه ای در مورد وضعیت صنعت پوشاک در روسیه در ماه جون سال 2020 برگزار شد. در آنجا شیشکین پیشنهاد داد که لباس شخصی برای پوتین در خط “تیم پوتین” بدوزد و رئیس جمهور هم با آن موافقت کرد.

پیش از این، دیمیتری پسکوف سخنگوی دفتر مطبوعاتی کرملین در مورد ترجیحات ولادیمیر پوتین در لباس صحبت کرده بود.

به گفته وی، پوتین علاقه ای به مد ندارد و درمورد کارها آرام است، بنابراین همیشه در جمع با با لباس های معمولی ظاهر می شود.

گفتنی است، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه از کودکی به ورزش‌های حرفه‌ای مبادرت می‌ورزیدند. ایشان جزو جودوکاران و ورزشکاران رزمی موفق روسیه هستند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید