پلمب واحدهای صنفی فروش لباس‌های نامتعارف

جامه پوش: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از برخورد با فروشندگان لباس‌های نامتعارف و پلمب ۱۵ واحد فروش این نوع لباس‌ها در شهر اصفهان خبر داد.

سرهنگ جهانگیر کریمی اظهار داشت: دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی ایران با توجه به عدم موفقیت در زمینه تحریم و فشارهای اقتصادی از راه تهاجم فرهنگی و منحرف کردن جوانان این مرز بوم و ترغیب و تشویق آنها به استفاده از مدهای غربی و پوشش‌های نامتعارف که مغایر با ارزش‌های ملی و اسلامی ما قصد ضربه زدن به این نظام را دارند که در این راستا برخورد با مروجان و بانیان اصلی تهیه و توزیع لباس‌های نامتعارف همواره در دستورکار مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی استان اصفهان قرار دارد.

وی افزود: در همین رابطه مأموران این پلیس با اشرافیت و هوشمندی خود دریافتند فردی در زمینه تهیه، توزیع و فروش پوشاک خارجی نامتعارف وقاچاق فعالیت گسترده دارد که بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار داده و طی هماهنگی با مقام قضائی به همراه نمایندگان اداره صمت از واحد صنفی فرد مذکور بازدید و در این عملیات ۷۰ دست لباس مجلسی خارجی قاچاق و نامتعارف را کشف و جمع آوری کردند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان با بیان اینکه متهم، لباس‌های خارجی و نامتعارف را به قیمت پایین به صورت قاچاق وارد کرده و به چندین برابر قیمت اصلی به فروش می‌رساند اظهار داشت: با دستور مقام قضائی واحد صنفی مذکور پلمب و از ادامه فعالیت آن جلوگیری به عمل آمد و متهم اصلی نیز برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

این مقام انتظامی همچنین از کشف ۱۰۹ دست مانتو و شلوار غیر متعارف از یک واحد صنفی دیگر نیز خبر داد و با اشاره به پلمب این واحد گفت: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد متصدی این واحد صنفی ۱۳ واحد دیگر را نیز در اختیار دارد و به صورت گسترده در زمینه فروش لباس‌های نا متعارف اقدام می‌کند که بلافاصله وی دستگیر و تمامی واحدهای صنفی متعلق به وی با حکم مقام قضائی پلمب شدند.

سرهنگ کریمی با هشدار به کسانی که درخصوص تهیه و توزیع لباس‌های نامتعارف فعالیت می‌کنند هشدار داد و گفت: واحدهای صنفی فروش البسه و پوشاک در رصد هوشمندانه و دقیق مأموران پلیس قرار دارند و در صورت ارتکاب هرگونه تخلفی در این واحدها با متصدیان آنها برخورد قانونی صورت خواهد شد.

منبع:مهر

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید