پاپ‌آپ با طراحی انریکو کوئینی و جراح ارتوپد

جامه پوش: “انریکو کوئینی” هنرمند و طراح ایتالیایی کفش و صاحب برندی به همین نام، رویداد فروشگاه‌های پاپ‌آپ پاییزی ۲۰۲۱ را برگزار می‌کند.

فروشگاه‌های پاپ‌آپ، امسال و از ۱۲ آگوست تا ۱۷ اکتبر در ۱۰ ایالت آمریکا برگزار می‌شود و این فرصت را برای افراد فراهم می‌کند تا با متخصصان طراحی کفش ملاقات کنند و کفشی متناسب با اندام و شرایط پای خود سفارش دهند.

این رویداد در شعب مختلف فروشگاه‌های انریکو کوئینی برگزار می‌شود و متخصصان طراحی کفش این شرکت در جریان این رویداد با مشتریان گفت‌و‌گو خواهند کرد و برای آنها کفش مورد نیازشان را طراحی و تولید می‌کنند.

پس از پایان این رویداد نیز متخصصان طراحی کفش همچنان با مشتریان در ارتباط خواهند بود و روند تاثیرگذاری کفش بر پای افراد را بررسی می‌کنند.

شرکت‌کنندگان در رویدادهای پاپ‌آپ قادر خواهند بود اندازه‌گیری دقیق و توصیه‌های علمی و پزشکی در مورد کفش را مستقیماً از متخصصان دریافت و از تجربه متخصصان در این زمینه با اطمینان خاطر استفاده کنند.

علاوه بر این، مهمانان و طراحان آماتور کفش که در رویداد پاپ‌آپ حاضر می‌شوند، می‌توانند با متخصصان سبک‌شناسی حرفه‌ای ملاقات کرده و تجربه آنها برای بهبود طراحی‌های خود استفاده کنند.

انریکو کوئینی یکی از تولیدکنندگان کفش در ایالات متحده است که هر ساله رویدادی با عنوان پاپ‌آپ برگزار می‌کند، برند کفش”انریکو کوئینی” توسط انریکو و با همکاری جراح ارتوپد، دکتر “ترین رز” ایجاد شد، کفش‌های تولید شده در این شرکت ترکیبی از علم بیومکانیک پا و علم مد است.

منبع: prnewswire

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید