نهمین نمایشگاه بین‌المللی کیف و کفش، چرم

جامه پوش: کفش تنها یک پوشیدنی نیست؛ کفش یکی از ارکان تأمین سلامتی انسان‌هاست. از همین رو، همه‌ساله نمایشگاه‌های متعددی با محوریت موضوعی کفش در کشورهای مختلف برگزار می‌شود و جامعه طراح و تولیدکننده، جدیدترین دستاوردهای خود در این حوزه را در معرض دید عموم قرار می‌دهند.

با نگاهی به تاریخچه چندین هزارساله کفش و کمی بعدتر انواع کیف جهت حمل ابزار و وسایل و همچنین تنوع و تکثر مواد و متریال بکار رفته در هرکدام از آن‌ها، طراحی و آنچه به‌عنوان مد روز و ترند مطرح بوده نیز از جایگاه ویژه‌ای در این عرصه برخوردار است که البته فارغ از همه این‌ها، ایجاد سِت در طرح، رنگ و نقش به‌ویژه در انتخاب همزمان کیف و کفش، به‌خودی‌خود یک دغدغه جدی برای همه از جمله بانوان به شمار می‌رود.

صنعت چرم نیز در ایران بالغ بر یکصد سال قدمت دارد که با وجود افت و خیزهای فراوان در این بخش همچنان حوزه مد و لباس به ویژه در زمینه تولید کیف و کفش، یکی از مهم‌ترین مصرف کنندگان محصولات این صنعت است حال آنکه با نگاهی کلی به عرصه چرم در دنیا، هر کشوری که در زمینه کشاورزی و دامداری زیرساخت‌های لازم را داشته باشد، ظرفیت لازم برای فعالیت در این عرصه را دارد و ایران نیز یکی از کشورهایی به شمار می‌آید که با وجود بیش از ۹۲ گونه‌ دامی مختلف و علفزارهای فراوان، حرف‌های بسیاری برای دیده شدن در عرصه جهانی چرم را داشته است.

و اما امسال نیز به‌منظور آشنایی با جدیدترین محصولات در این حوزه‌ها، نهمین نمایشگاه بین‌المللی کیف و کفش، چرم و صنایع وابسته آذرماه برپا می‌شود. محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران از 29 آذر تا 2 دی میزبان این رویداد است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید