نمایش کروز”گوچی”در LA

جامه پوش: گوچی قرار است در رویدادی که به مناسبت صدمین سالگرد تولد خود برگزار می‌کند، بعد از شش سال وقفه از آخرین حضورش در ایالات‌متحده، نمایش بعدی باند کروز خود را در نوامبر امسال در لس‌آنجلس برگزار کند.

مجله خبری مد “WWD” اعلام کرد، مدیر خلاق گوچی الساندرو میشل، که نخستین نمایش کروز او برای گوچی در شهر نیویورک و در بنیاد “دیا آرت” در سال 2016 برگزار شد، نمایش امسال را در 3 نوامبر به صحنه می‌برد. ماه گذشته، گوچی صدمین سالگرد تأسیس خود را با راه‌اندازی مجموعه جدیدی به نام “آریا“ جشن گرفت، که از طریق یک فیلم کوتاه در چندین سیستم‌عامل دیجیتال پخش شد.

الساندرو میشل در آن زمان در یک پست اینستاگرامی نوشت: “این بحران نشان‌دهنده یک آزمایش اساسی برای همه ما است، بیش از هر چیزی، ما فهمیدیم که بیش‌ازحد پیش رفته‌ایم. اقدامات بی پروایانه ما مکانی را که در آن زندگی می‌کنیم سوزانده است. ما خود را جدا از طبیعت تصور کردیم، طبیعت را غصب کردیم، بر آن مسلط شدیم و زخمی کردیم. “

از دیگر برندهای لوکسی که برنامه‌های مشابهی را اعلام کرده‌اند، می‌توان به سنت لوران، رالف لورن و مایکل کورس اشاره کرد. در سه ماهه اول سال مالی 2021، درآمد گوچی با رشد 24.6 درصدی به 2.17 میلیارد یورو رسید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید