نمایشگاه بین المللی”ایران مد1400″ برگزار می شود

جامه پوش: هدف از برگزاری نهمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران آشنا شدن بازدیدکنندگان با شرکت های جدید و محصولات و تجهیزات بروز صنعت مد و پوشاک است. پیش بینی می شود که از نمایشگاه مد ۱۴۰۰ استقبال خوبی به عمل آید.

نمایشگاه مد یک رویداد ۴ روزه است که از ۱۴ لغایت ۱۷ آذر ماه ۱۴۰۰ در نمایشگاه بین المللی دائمی تهران برگزار می شود. این رویداد محصولاتی مانند پوشاک، پارچه و اکسسوری را در صنعت مد و پوشاک را به نمایش می گذارد. ایران مد یک نمایشگاه بین المللی جامع برای صنعت مد ایرانی و اسلامی است.

این نمایشگاه به دلیل دارا بودن محصولات و عمق وسیعی که دارد ، هم برای غرفه داران و هم برای بازدید کنندگان ، بستر اطلاع رسانی برای ارائه و یادگیری جدیدترین روندهای این صنعت است. ما در حال ارائه ساخت و خدمات غرفه های نمایشگاه کلید در دست و مدیریت رویدادها هستیم.

در همین رابطه بخوانید:

در نمایشگاه مد تهران ۱۴۰۰ شرکت های مختلف و بزرگی از سرتاسر جهان از جمله چین، ایتالیا، آلمان، ترکیه، بنگلادش، مالزی و سایر کشورها جدیدترین محصولات پوشاک و مد خود در زمینه منسوجات و آخرین دستاوردهای تکنولوژی در زمینه مد را به معرض دید علاقمندان می گذارند.

این نمایشگاه فرصت خوبی برای دست اندرکاران صنعت نساجی از جمله تولیدکنندگان پوشاک و منسوجات خانگی و همچنین تولیدکنندگان نخ و عرضه کنندگان مواداولیه و الیاف است تا ارتباطی نزدیکتر و عمیق تر با یکدیگر برقرار کنند و به توسعه کسب و کار خود در زمینه تولید پوشاک و صنعت مد ایرانی کمک کنند.

نمایشگاه مد تهران ۱۴۰۰ با نظارت:

بنیاد ملی مد و لباس اسلامی ایران ، اتحاديه توليد و صادرات نساجی و پوشاك ايران ، اتحادیه صنف تولید کنندگان و فروشندگان پوشاک تهران ، انجمن صنایع پوشاک ایران

ایران مد عضو:

  •  انجمن صنفی برگزارکنندگان نمایشگاههای بین المللی ایران (IEOA)
  • انجمن صنفی کارفرمائی غرفه سازان تهران (ESBAT)

گروه های کالایی نمایشگاه مد تهران:

  •  پوشاک زنانه
  •  پوشاک مردانه
  •  پوشاک بچه گانه
  •  پارچه
  •  لوازم و قطعات وابسته

اطلاعات محل و زمان برگزاری نمایشگاه ایران مد ۱۴۰۰ تهران
تاریخ برگزاری نهمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران:

تاریخ شروع:
یکشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۱۴

تاریخ پایان:
چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۱۷

ساعت بازدید:
۹ صبح لغایت ۱۷

مكان برگزاری نمایشگاه صنعت مد ۱۴۰۰:
محل دائمی نمايشگاه های بين المللی تهران

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید