نماد مد ایتالیا در المپیک هم خوش شانسی می‌آورد؟

جامه پوش: حالا جورجیو آرمانی نماد برتری و قله نشینی ایتالیایی هاست. پس از آ«که جورجیو آرمانی برای تیم ملی ایتالیا خوش شانسی آورد و این تیم با لباس برند جورجیو آرمانی به مقام قهرمانی جام ملت های اروپا رسید حالا نوبت المپیک و کاروان المپیکی ایتالیاست که با این لباس شانس خود را بیازماید.

کاروان المپیک ایتالیا باز هم با لباس هایی که توسط جورجیو آرمانی طراح مد معروف ایتالیایی ساخته است، راهی توکیو می شوند.

با نزدیک شدن به آغاز بازی های المیپک 2020 توکیو، کشورهای مختلف رفته رفته از لباس کاروان خود رونمایی می کنند و همین مسئله باعث شده است تا بسیاری از پیج و سایت های ورزشی دست به نظرسنجی زدند تا بهترین لباس کاروان های المپیکی را انتخاب کنند.

در این میان، جورجیو آرمانی که از المپیک لندن 2012 لباس فرم را برای تیم ملی ایتالیا طراحی کرده است، دوباره لباس نخست این کشور را برای بازی های آینده توکیو طراحی کرد. این لباس پرچم ایتالیا را به شکل دایره ای شکل جلوی ژاکت و پیراهن نشان می دهد.

در داخل یقه ژاکت کلمات “Fratelli d’Italia” یا “برادران ایتالیا” برگرفته از کلمات سرود ملی این کشور نیز وجود دارد. مربیان با لباس های مشکی همسان نیز به همین ترتیب از رنگ پرچم در بند کفش خود استفاده می کنند.

جورجیو آرمانی نماد مد ایتالیایی نیز در این زمینه می گوید: این همکاری طولانی مدت برای من یک ارزش است. پوشیدن پیراهن تیم های المپیک و پار المپیک برای من یک افتخار بزرگ است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید