نخستین نمایشگاه تخصصی بین المللی پارچه و نخ

جامه پوش: هدف از برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی بین المللی پارچه، نخ و صنایع وابسته آشنا شدن بازدیدکنندگان با شرکت های جدید و محصولات و تجهیزات بروز تولید نخ و پارچه می باشد.

نمایشگاه تخصصی بین المللی پارچه، نخ و صنایع وابسته یک رویداد ۴ روزه است که از ۱۷ لغایت ۲۰ مرداد ماه ۱۴۰۲ در محل نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب برگزار می شود. این رویداد محصولاتی مانند ماشین آلات ریسندگی و بافندگی، مواد اولیه ، منسوجات، گلدوزی و منسوجات خانگی و غیره را در صنعت نساجی ، پارچه و نخ به نمایش می گذارد. این نمایشگاه به دلیل دارا بودن محصولات متنوع ، هم برای غرفه داران و هم برای بازدید کنندگان ، بستر اطلاع رسانی برای ارائه و یادگیری جدیدترین روندهای این صنعت است. در این نمایشگاه، شرکت‌کنندگان می‌توانند جدیدترین تکنولوژی‌ها، محصولات و خدمات مرتبط با صنعت نساجی را مشاهده کنند. همچنین، این نمایشگاه فرصتی برای برقراری ارتباطات تجاری و تبادل اطلاعات بین شرکت‌های مختلف است.

در نمایشگاه پارچه، نخ و صنایع وابسته تهران ۱۴۰۲ شرکت های مختلف از سراسر جهان جدیدترین محصولات نساجی خود در زمینه منسوجات خانگی و صنعتی و آخرین دستاوردهای تکنولوژی در زمینه ماشین آلات نساجی را به معرض دید علاقمندان می گذارند. این نمایشگاه فرصت خوبی برای دستندرکاران صنعت نساجی از جمله تولیدکنندگان پوشاک و منسوجات خانگی و همچنین تولیدکنندگان نخ و عرضه کنندگان مواداولیه و الیاف است تا ارتباطی نزدیکتر و عمیق تر با یکدیگر برقرار کنند و به توسعه کسب و کار خود در زمینه تولید نخ و پارچه کمک کنند.

اطلاعات محل و زمان برگزاری نمایشگاه نساجی ۱۴۰۰ تهران

تاریخ شروع:
یکشنبه ۱۴۰۲/۰۵/۱۷

تاریخ پایان:
چهارشنبه ۱۴۰۲/۰۵/۲۰

ساعت بازدید:
۹ صبح لغایت ۱۷

مكان برگزاری نمایشگاه:
محل دائمی نمايشگاه های بين المللی شهر آفتاب

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید