مهلت ارسال اثر جشنواره ملی نقش تن‌پوش تمدید شد

مهلت ارسال اثر به هشتمین جشنواره ملی نقش تن‌پوش تا 20 اردیبهشت‌ماه تمدید شد، روابط عمومی این جشنواره اعلام کرد، مهلت ارسال آثار هشتمین جشنواره ملی نقش تن‌پوش به دلیل استقبال و درخواست مخاطبان هنرمند این جشنواره تا 20 اردیبهشت‌ماه جاری تمدید شد. این دوره از جشنواره در بخش‌های رقابتی و غیررقابتی و باهدف بسترسازی جهت حضور فعال هنرمندان و طراحان خلاق در عرصه صنعت مد و لباس کشور، رشد خلاقیت و استعدادهای هنری جوانان و شناسایی افراد مستعد و معرفی ایشان به مراکز تولیدی و صنعتی، کمک به تجاری‌سازی و تولید طرح‌های منتخب جشنواره و کمک به انتقال مفاهیم و مؤلفه‌های فرهنگ، هنر و تمدن ایرانی از طریق تن‌پوش برگزار می‌شود.

در بخش رقابتی این دوره از جشنواره، علاوه بر بخش تی‌شرت، بخش شال و روسری نیز به قالب‌های دریافت آثار جشنواره اضافه‌شده است و طراحان و هنرمندان علاقه‌مند، می‌توانند در یک یا هر دو بخش به خلق اثر پرداخته و رقابت کنند. همچنین امکان ارسال حداکثر 5 اثر در هر بخش برای علاقه‌مندان وجود دارد.

موضوع اصلی این دوره از جشنواره «آزاد» اعلام‌شده و علاوه بر آن بخش ویژه مسابقه موضوعی این دوره از جشنواره نیز با محوریت عفاف و حجاب (نگاه مدرن و خلاقانه به مفاهیم و مؤلفه‌های مرتبط با عفاف و حجاب) با حمایت معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در جشنواره به نشانی www.jdart.ir/tanpoosh مراجعه کنند.

هشتمین جشنواره نقش تن‌پوش به همت جهاد دانشگاهی هنر و با همکاری برندهای پوشاک و حمایت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، دانشگاه‌ها و دانشکده‌های هنری، ستاد فناوری‌های نرم و هویت‌ساز و اتحادیه‌ها و صنوف پوشک و به دبیری امین مختاری در تیرماه۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید