ماسک الیاف پنبه و نقره، ۹۹ درصد ضد کرونا است

جامه پوش: ماسک پارچه‌ای ضد ویروس، ساخته شده از الیاف پنبه و نقره از مردم در برابر ویروس محافظت می‌کند.

ماسک پارچه‌ای ضد ویروس از الیاف پنبه و نقره ساخته شده است و می‌تواند فعالیت ویروس کرونا را تا ۹۹ درصد دچار اختلال کند. تکنولوژی استفاده شده از نخ نقره به الیاف طبیعی در پارچه این ماسک، راندمان استفاده و عمر آن را به میزان قابل توجهی بهبود بخشیده و می‌تواند ویروس را از بین ببرد.

ماسک پارچه‌ای ضد ویروس قابلیت شستشوی ۱۰۰ مرتبه‌ای دارد و نقره استفاده شده در آن به عنوان یک ماده ضدعفونی کننده بسیار قوی می‌تواند باعث کشته شدن بیش از ۶۵۰ گونه آلودگی میکروبی، باکتریایی، قارچی و ویروسی شود. الیاف مس و نقره در این ماسک مانند سپری قوی در برابر ویروس عمل می‌کند.

طرح تولید ماسک‌های پارچه‌ای ضد ویروس ساخت شرکت دانش بنیان داخلی به عنوان طرح برتر محصولات در حوزه کرونا توسط کمیته تخصصی وزارت بهداشت انتخاب شده است و ایران با دستیابی به این تکنولوژی هم اکنون در میان پنج کشور تولید کننده آن در دنیا است. با انجام تست‌های انجام شده روی این ماسک، ۹۹ درصد ضد ویروس بودن آن تایید شد و مورد استقبال بسیاری قرار گرفت.

ماسک‌های پارچه‌ای ضد ویروس در تمام مکان‌های بیمارستانی، اتاق عمل، محل کار و در مصارف عمومی حتی برای کسانی که تست کرونا را می‌گیرند قابل استفاده است. این ماسک آنتی باکتریال و ضد ویروس توسط کشور‌های مانند لهستان، روسیه و ژاپن که از الیاف مس استفاده کرده اند قابلیت ۳۰ مرتبه شستشو را دارد.

ماسک‌های پارچه‌ای ضد ویروس نه تنها قابلیت صادرات به کشور‌های همسایه و اروپایی بلکه حدود یک میلیون دلار برای کشور ارزآوری دارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید