لباس شیاطین سرخ بر تن آقای اعجوبه

جلمه پوش: چرخه عجیب رونالدو را باید باور کرد؛ بازیکن گمنامی از پورتو به منچستر یونایتد بزرگ سر الکس فرگوسن آمد، در این تیم شهره شد و به رئال رفت و حالا شاید برای پایان کار دوباره به منچستر بازگشته است.

این بار او باز هم با سر الکس فرگوسن مشورت کرد و دیروز برای دو فصل با شیاطین سرخ به تفاهم رسید.

کریستیانو رونالدو، سال 2003 از پورتو به منچستر آمد، تا سال 2009 در این تیم ماند و بعد به مدت 9 سال به رئال مادرید رفت. سه فصل گذشته هم در یوونتوس بازی کرد. او دیروز سوار جت شخصی شد و به شهر منچستر رفت و با تیم قرمز این شهر برای دو سال به توافق رسید و از این پس لباس سرخ بر تن خواهد کرد.

هر چند گفته می شد او به تیم رقیب منچستر یونایتد یعنی همشهری آبی رنگ آنها، منچستر سیتی می پیوندد اما در نهایت رونالدو می دانست که حکم آبی و قرمزهای شهر منچستر حکم سگ و گربه است و این خطا برای او مرگبار خواهد بود. برای همین تصمیم گرفت دوباره به تیمی بپوندد که از آن به جهان فوتبال معرفی شد.

کریستیانو رونالدو اولین بازی خود برای یونایتد در لیگ برتر را در سال 2003 انجام داد و در ادامه در 586 مسابقه 476 بار موفق به گلزنی شد که این بهترین آمار گلزنی در بین بازیکنان شاغل در پنج لیگ برتر اروپایی است.

 

پس از اعلام خبر انتقال رونالدو از یووه به منچستر، سهام باشگاه انگلیسی رشد عجیبی داشته و در چند ساعت 250 میلیون دلار به ارزش سهام باشگاه افزوده شده است.

مربی کنونی یونایتدها، سولسشر زمانی که رونالدو در منچستر حضور داشت با هم همبازی بودند اما حالا در جایگاه مربی و بازیکن در کنار یکدیگر قرار دارند. رونالدو و سولسشر در زمان حضور در منچستر، تنها روی یک گل با یکدیگر همکاری داشته اند. در دسامبر 2006 و در جریان دیدار برابر ردینگ، رونالدو پاس گل سولسشر را به این بازیکن داد.

 

توئیت پیوستن لیونل مسی به پاریس در صفحه رسمی این باشگاه با گذشت 17 روز تنها 870 هزار بار لایک شد در حالیکه توئیت حضور کریستیانو رونالدو در جمع شیاطین سرخ در همان یک ساعت نخست به یک میلیون لایک رسید و اکنون نیز عدد 1 میلیون و 300 هزار لایک را رد کرده است.

اما واکنش هواداران منچستر هم بسیار جالب توجه بود. آنها که تا صبح دیروز گمان می کردند رونالدو را به سیتی باخته اند به یکباره و از دو جهت به شکل غریبی خوشحال و شاد شدند؛ ابتدا بازگشت یکی از اعجوبه های فوتبال به خانه پس از 12 سال و دوم پیروزی در رقابتی عجیب با سیتی بر سر جذب آقای فوق ستاره.

رونالدو علاوه بر فوتبال در دنیای مد، لباس و اکسسوری هم بسیار فعال است. در اینجا یکی از جالب ترین محصولات برند رونالدو را می توانید مشاهده کنید.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید