فراخوان یازدهمین جشنواره مد و لباس فجر

جامه پوش: ثبت نام در بخش رقابتی یازدهمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر از امروز با مراجعه به سایت جشنواره آغاز می‌شود.

سپیده یاقوتی دبیر یازدهمین جشنواره بین­المللی مد و لباس فجر با اشاره به اعلام فراخوان این رویداد و مهلت یک‌ماهه ارائه آثار از سه‌شنبه 27 اردیبهشت‌ماه تا پنج­شنبه 26 خردادماه به منظور داوری اولیه، گفت: تمامی علاقه­مندان به حضور و واجدین شرایط در بخش رقابتی این دوره از جشنواره می ­توانند آثار خود را در دو بخش مهارتی و مهارت جو در هشت گرایش طراحی لباس اجتماع بانوان، طراحی لباس اجتماع آقایان، طراحی پوشاک کودک و نوجوان، طراحی چادر و پوشش سر، طراحی پارچه، طراحی کیف و کفش، طراحی زیورآلات و تزئینات لباس و طراحی بسته ­بندی پوشاک که شرایط آن­ها به طور کامل در فراخوان کلی جشنواره اطلاع­رسانی و منتشر شده ­است، شرکت کرده و اقدام به ارائه آثار مرتبط خود کنند.

یاقوتی افزود: علاوه بر این فراخوان کلیه گرایش­ها دارای فراخوان تخصصی خود نیز هستند که پس از ثبت‌نام اولیه از طریق سایت جشنواره در دسترس متقاضیان قرار خواهد گرفت.

به گفته دبیر این دوره از جشنواره، علاقه‌مندان جهت ثبت نام در بخش رقابتی یازدهمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر از امروز تا 26 خرداد فرصت دارند با مراجعه به سایت جشنواره به نشانی www.fajrmode.com اقدام کنند.

مشروح فراخوان را اینجا بخوانید.

منبع: iranmode

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید