فراخوان طراحی پوستر لباس عاشورایی

جامه پوش: کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور فراخوان طراحی پوستر ششمین نمایشگاه لباس عاشورایی را منتشر شد.

دبیرخانه ستاد اجرایی ششمین نمایشگاه لباس عاشورایی به منظور بهره مندی از حضور هنرمندان خلاق و طرح های نو و بدیع ، طراحی پوستر این نمایشگاه را با اعلام فراخوان عمومی و دعوت از هنرمندان و علاقمندان به شکل مسابقه برگزار می کند.

معیارهای اصلی طراحی پوستر نمایشگاه براساس، نوآوری، خلاقیت، زیبایی بصری، پویایی و تکیه برمحور نمادهای اسلامی ایرانی و المان های عاشورایی و محرم است.

شرایط شرکت در این مسابقه برای همه هنرمندان در تمامی سنین آزاد و رایگان بوده و هر هنرمند حداکثر ۳ اثر می تواند به دبیرخانه تحویل آثار ارائه کند.

این آثار باید در ابعاد ۵۰ در ۷۰ با کیفیت ۳۰۰dpi و در قالب فایل jpg و Tif آماده و ارسال شود. ارسال هر دو فایل الزامی است.

چنانچه طرح پیشنهادی از منبع و یا تصویر خاصی الهام و یا استخراج شده باشد، خالق اثر باید در این خصوص توضیحات کامل را ارائه کند.

استفاده از آرم، نشان، ِالمان و علائم غربی و بیگانه که مغایر با قوانین، ضوابط و عرف کشور جمهوری اسلامی ایران است، ممنوع است.

ارسال مشخصات فردی و هویتی طراح، نام اثر، کد ملی، نشانی و شماره تماس به همراه آثار ارسالی الزامی است‌.

دبیرخانه نمایشگاه از اثر منتخب در نمایشگاه و اقلام تبلیغاتی استفاده می کند. به همین منظور تقاضای حضور و شرکت در مسابقه به منزله قبول شرایط فوق از طرف هنرمند خواهد بود.

علاقمندان برای حضور در این رقابت از امروز یکشنبه ۲ خرداد تا روز پنج شنبه ۲۰ مرداد فرصت دارند آثار خود را از طریق پست الکترونیک ravabet.mode@gmail.com ارسال کنند و به نشانی تهران، خیابان حافظ، چهارراه کالج، جنب پمپ بنزین، بن بست هلال احمر، پلاک ۶ تحویل دهند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید