فراخوان جایزه مد اروپا ۲۰۲۲ منتشر شد

جامه پوش: فراخوان جایزه مد اروپا ۲۰۲۲ در حالی منتشر شده که موضوع اصلی این رویداد، «خلق مجدد مد» به‌مثابه خلق آثاری از لباس‌های قدیمی عنوان‌شده است.

یکی از مسابقات مهم عرصه مد و لباس که می‌تواند به ایجاد فرصت‌هایی به‌منظور کسب فرصت‌های شغلی و تحصیلی در این زمینه منتج شود، «جایزه مد اروپا» بوده که علاقه‌مندان از سراسر جهان این فرصت را دارند که به‌صورت رایگان، شانس خود را در رقابتی بین‌المللی امتحان کرده و سطح دانش تئوری و عملی خود را در این عرصه منحصربه‌فرد محک زنند.

به‌تازگی فراخوان جایزه مد اروپا 2022 در حالی منتشر شده که موضوع اصلی این رویداد، «خلق مجدد مد» به‌مثابه خلق آثاری از لباس‌های قدیمی عنوان شده است.

جایزه رویداد 2022 FASH یکی از مهم‌ترین جوایز بین‌المللی برای دانشجویان مد است که بر ایجاد فرصت تعامل به منظور ارتقاء استعدادهای جوان در دنیای طراحی مد تمرکز دارد.

مهلت ارسال اثر برای شرکت در این رویداد، اول تیرماه 1401 بوده و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به بخش‌های مختلف مسابقه از جمله طراحی مد، طراحی لباس، نساجی و طراحی پارچه ارسال کنند.

در بخش موضوع مسابقه فراخوان امسال با عنوان «خلق مجدد مد» آمده است: این رویداد برای نخستین بار به دنبال طرح‌های مد جدید نیست. در عوض، هدف، تولید یک ظاهر خلاقانه جدید از لباس‌های قدیمی است. ما به لباس بیشتری نیاز نداریم، باید با لباس متفاوت برخورد کنیم.»

منبع: sdbi

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید