غرق شدن بازار پوشاک در باتلاق رکود

رییس اتحادیه پوشاک مشهد از ضعیف شدن بازار پوشاک و فشار سنگینی که در پی تعطیلی‌های اخیر بر مغازه‌داران وارد شده خبر داد.

جواد مفیدی در خصوص چگونگی وضعیت بازار پوشاک در پی تعطیلی‌های متعدد کرونایی، اظهار کرد: وضعیت بازار پوشاک متاسفانه وضعیت بسیار نامناسبی است. بسیاری از اعضای صنف ما در این زمینه معترض هستند و اکثر واحدهای صنفی پوشاک تعطیل شدند. مشکل اصلی ما فعالیت بانک‌هاست. با توجه به این که در پی تعطیلی‌ها صاحبان اصناف سخت در فشارند اما بانک‌ها کماکان به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهند.

وی افزود: هیچ حمایتی در ارتباط با بهبود وضعیت بازار پوشاک صورت نگرفته و صنف ما روز به روز در حال ضعیف‌تر شدن است و صدایمان هم به هیچ‌جا نمی‌رسد چراکه هیچ توجه و حمایتی به صنف پوشاک نمی‌شود.

رییس اتحادیه پوشاک مشهد ادامه داد: تنها انتظار و توقعی که در خصوص حمایت از صنف پوشاک داریم این است که بحث پیش آمده در خصوص بانک‌ها را برطرف کنند که البته دوستان و همکاران ما سخت درگیر این موضوع هستند و امیدواریم تلاش‌های انجام شده نتیجه بخش باشد.

مفیدی پیش بینی شرایط آینده بازار پوشاک، گفت: شرایط کنونی بازار هر روز از روز قبل بدتر است. ما با افزایش قیمت مواد اولیه و رکود مواجه هستیم و این موارد کاسبان را کم‌توان می‌کند و خروجی های بازار را کاهش می‌دهد و این جریان با مرور زمان دائما بدتر می‌شود.

منبع:ایسنا

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید