طراحی ماسک صورت اختصاصی در فضای باز

جامه پوش: برند مد Outdoor Research، ماسک محافظ صورت اختصاصی شرکت خود را معرفی کرده است. این ماسک کاملاً قابل تنظیم است، قابلیت تنفس پذیری بالایی دارد و بسیار راحت است.

کیت این ماسک ها حاوی اقلام یکبار مصرف اختیاری برای افزایش ظرفیت فیلترینگ است؛ در ضمن به منظور افزایش قابلیت محافظتی این ماسک، روش عمل آوری اختصاصی ضد میکروبی آن در انتظار ثبت اختراع است. این ویژگی ها سبب می شوند که کیت ماسک صورت Outdoor Research بسیار بی نظیر باشد.

این ماسک ها ۱۰۰% از پلی استر ساخته می شوند، ماده اولیه ساخت آنها فاقد لاتکس است؛ این موضوع باعث می شود تا این ماسک ها بسیار نرم و راحت باشند، و در هنگام استفاده قابلیت تنفس بالایی داشته باشند. ساختار دو لایه این ماسک ها و طراحی متناسب سه بعدی آنها با برش و پوشش محکم آنها همراه شده است. در ضمن مواد اولیه ساخت این ماسک ها ضد لک و آب است.

قسمت برآمدگی روی بینی این ماسک به شکلی منعطف تعبیه شده است تا محکم بر روی بینی شخص قرار بگیرد، این در حالی است که حلقه های کششی گوش این ماسک دارای یک دکمه قابل تنظیم هستند؛ جمیع این موارد با هم سبب می شوند تا این ماسک در عین متناسب و راحت بودن، محکم و ایمن باشد.

بیشتر بخوانید:

ماسک Outdoor Research دارای دو شیار تخت در طرفین برای جایگذاری فیلترها است، سه عدد از این فیلترها در هر کیت وجود دارد. این فیلترهای یکبار مصرف که در ایالات متحده ساخته می شوند، براساس استاندارد ماسک صورت پزشکی ASTM F2100-2019 بیش از 95% ویروس ها، باکتری ها و ذرات را فیلتر می کنند.
برند Outdoor Research، بسته های سه تایی یدکی این فیلترها را به قیمت 5 دلار به فروش می رساند، در ضمن این برند ادعا می کند که در صورت استفاده نرمال از این ماسک ها، هر کدام از این فیلترها به طور متوسط 5 تا 7 روز دوام می آورند.

این ماسک با روش HEIQ V-Block NPJO3 عمل آوری می گردد؛ این روش که در انتظار ثبت اختراع است ترکیبی از فناوری های بر پایه نقره و تقویت کننده وزیکول است؛ این روش عمل آوری از مواد متشکله ماسک در برابر میکروارگانیسم های مضر محافظت می کند. همچنین این روش عمل آوری ضد آلرژی است، مواد اولیه این روش 100% مواد اولیه آرایشی بوده و تا 72% زیست محور هستند (مطابق با ادعای استاندارد وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA)).

این ماسک قابل شستشو است و ادعا می شود عمل آوری ضد میکروبی آن حداقل تا ۳۰ بار شستشو در دمای ۱۴۰ درجه فارنهایت دوام می آورد. پس از ۳۰ بار شستشو، خاصیت ضد میکروبی آن رفته رفته کاهش پیدا می کند. در ضمن این کیت ماسک صورت با یک پاکت محافظ نگهدارنده عرضه می شود.

منبع: TextileToday

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید