شیطان و فرشته در آدیداس تامی کَش

جامه پوش: توماس تمتس معروف به تامی‌ کَش خواننده و هنرمند اهل استونی، طولانی‌ ترین کفش جهان را برای آدیداس طراحی و تبلیغ کرده است.

تامی‌کَش در یک اقدام جسورانه طولانی‌ترین کفش در جهان با نام سوپراستار را برای شرکت آدیداس طراحی کرده و پس از ساخت این کفش با پوشیدن و تبلیغ آن، تعجب همگان را برانگیخته است.

تامی کَش که فوق ستاره موسیقی رپ و اهل استونی(کشوری در شمال اروپا) است هدف از طراحی این مدل کفش منحصر به فرد را اینگونه بیان می‌کند: طولانی‌ ترین کفش جهان در دو رنگ سفید و سیاه ساخته شده؛ در واقع یک لنگه از کفش به رنگ سیاه و لنگه دیگر به رنگ سفید است.

 

 

این کفش‌ها قابل استفاده برای پیاده‌روی نیست و کفشی نمادین است. رنگ سیاه نماد شیطان یا شر و رنگ سفید نماد فرشته یا خیر در وجود من است که هر دو به طور همزمان در زندگی من وجود دارد.

خیر و شر، دو نمادی هستند که دائما در تقابل با یکدیگر و در حال مبارزه با هم هستند و نمی‌توانم آنها را انکار کنم. اما باید به یک تعادل برسم.

کفش بهترین نماد برای حفظ تعادل برای حرکت انسان است و من سعی کردم با طراحی این مدل کفش همزیستی خیر و شر در زندگیم را به نمایش بگذارم. جنس کفش‌های سوپراستار، چرم طبیعی و طول آن یک متر است. بندهای کفش در ۴۰ ردیف بسته می‌شود.

منبع: designboom

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید