سال آینده کدام تیم لباس جذاب‌تری می‌پوشد؟

جامه پوش: با نزدیک شدن به پایان فصل جاری لیگ های معتبر فوتبال دنیا به ویژه اروپا، باشگاه ها با همکاری تولیدکنندگان البسه ورزشی در حال رونمایی از آخرین مد لباسشان برای فصل بعد هستند

این تجارت آن قدر جذاب هست که برندهای تولید کننده پوشاک ورزشی برای باشگاه ها چندین مد را طراحی کنند تا از میان آنها سه مدل برگزیده شود. کیت اصلی، کیت دوم برای وقتهایی که رنگ لباس تیم به عنوان میهمان با لباس میزبان همرنگ است و کیت سوم برای مواقع خاص.
باشگاه های فوتبال در سراسر جهان، معمولا پیش از پایان فصل جاری از لباس های جدید خود برای فصل بعدی رونمایی می کنند که در این مورد و تا به امروز، بایرن مونیخ آخرین تیمی است که از کیت های جدید خود برای فصل بعد رونمایی کرده است.


آدیداس که کمپانی سازنده کیت های بایرن است، برای طرح لباس دوم این تیم، از رنگ مشکی با طرح نقطه های طلایی استفاده کرده که زیبایی خاصی به لباس آنها داده است. البته پیش از این، طرحی از پیراهن اصلی تیم منتشر شد که بالای لوگوی بایرنی ها، 5 ستاره قرار دارد.

بایرن در فصل جاری موفق شد به سی امین قهرمانی خود در بوندس لیگا دست یابد. کارل هانس رومنیگه مدیر اجرایی بایرنی ها در این خصوص گفت: پنجمین ستاره پیراهن ما به دلیل کسب 30 عنوان قهرمانی در بوندسلیگا از زمان تاسیس این رقابت ها در سال 1963 است. این نشان دهنده شایستگی بسیاری از نسل ها و ثبات باشگاه ما طی این سال ها است. طرفداران بایرن مونیخ می توانند به این مسئله افتخار کنند.

لیورپول نیز دیگر تیمی است که از کیت های جدید خود رونمایی کرد. آنها قصد دارند که در آخرین بازی خود در این فصل از رقابت های لیگ برتر و در بازی با کریستال پالاس، با کیت های جدید خود به میدان بروند.

روز گذشته نیز طرحی از لباس فصل بعد تاتنهام در رسانه ها منتشر شد. کمپانی نایکی سازنده لباس های تاتنهام، از طرح عجیب و غریبی برای اسپرز استفاده کرده که در فضای مجازی توسط کاربران مورد تمسخر واقع شد.

آرسنالی ها نیز هر چند هنوز از کیت اصلی خود رونمایی نکرده اند ولی توپچی ها روز گذشته لباس های دوم خود را به نمایش گذاشتند. برخی اخبار حکایت از این دارد که آرسنال برای لباس اول خود، از طرح کیت این تیم در فصل 1998-1999 الهام گرفته است.

چلسی نیز از قافله عقب نماند و زودتر از سایر تیم ها با رونمایی از کیت های فصل بعد خود، حتی در فینال جام حذفی مقابل لستر نیز به میدان رفت. شاگردان توخل با لباس های همیشگی و آبی رنگ خود با طرح های نامتقارن و مورب در فصل آینده به میدان خواهند رفت.

در ایتالیا نیز یوونتوس و میلان از لباس های جدید خود رونمایی کرده اند. تهیه کننده پیراهن های یوونتوس، برند آدیداس است و علائمی جدید نیز به لوگوی حامی مالی پیراهن باشگاه در مرکز لباس اضافه شده است. لباس های فصل جدید یوونتوس بعد از دو فصل به شکل کلاسیک خود برگشته است.

تم این پیراهن با دهمین سالگرد جدا شدن باشگاه با استادیوم قدیمی دله آلپی ارتباط دارد و عبارت 10 سال در خانه نیز درون پیراهن نقش بسته است. لوگوی باشگاه و همچنین برند تامین کننده لباس نیز با رنگ سفید در دو طرف پیراهن نقش بسته است. یکی از بزرگترین تفاوت های این پیراهن با پیراهن های سال گذشته این است که دیگر لوگوی قهرمانی در سری آ بعد از 9 روی پیراهن بانوی پیر نقش نمی بندد.

اینتر نیز که پس از سالها با کمپانی لاستیک سازی پیرلی قطع همکاری کرده است، در فصل بعد با اسپانسر جدید خود پای به رقابت ها می گذارد. نراتزوری با لباس های آبی و مشکی خود که الهام گرفته شده از پوست مار است، در فصل بعدی به میدان می رود. البته نراتزوری هنوز به صورت رسمی از کیت فصل بعد خود رونمایی نکرده ولی وب سایت های خبری تأیید کرده اند که این طرح، لباس شاگردان آنتونیو کونته در فصل بعد خواهد بود.

پاری سن ژرمن نیز چند روز پیش از لباس های جدیدش رونمایی کرد. پیراهن های فصل آینده این باشگاه توسط برند جوردن تهیه خواهد شد که مالکیت آن به خانواده مایکل جوردن بسکتبالیست مشهور تعلق دارد و مانند همیشه شمال مولفه های سنتی باشگاه پاریسی است. این چهارمین فصل همکاری باشگاه پاریسی با برند جوردن است اما برای اولین بار خواهد بود که لوگوی این برند روی پیراهن خانگی باشگاه پاری سن ژرمن نقش می بندد.

منچستریونایتد هنوز رسما از کیت های جدیدش رونمایی نکرده است. اما چند ماه پیش تصاویری از پوگبا، فرناندز و رشفورد با کیت های اول تا سوم یونایتد در رسانه ها منتشر شد که باید آن را کیت های حتمی فصل بعد منچستر بدانیم. در طراحی این لباس ها، از کیت فصول ۱۹۸۴ تا ۱۹۸۶ یونایتد الهام گرفته شده است.

دورتموند نیز هر چند امسال با کیت های دوم فصل بعدش به میدان رفت ولی این باشگاه نیز هنوز به صورت رسمی از لباس اول خودش به شکل رسمی رونمایی نکرده است. در کیت آینده دورتموند، خبری از میله های مشکی روی لباس نیست و لباس این تیم سراسر به رنگ زرد خواهد بود. میله های راه راه مشکی به روی بازوها منتقل شده است.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید