زارا به روسیه باز می‌گردد

جامه پوش: رسانه‌های روسیه اعلام کردند که فروشگاه های سابق شرکت پوشاک زارا قرار است با نام تجاری جدید ماگ MAAG تا اول ژوئن بازگشایی شوند.
رسانه‌های روسیه روز جمعه به نقل از دیمیتری تومیلین، عضو هیئت مدیره شورای مراکز خرید این کشور اعلام کردند که فروشگاه های سابق زارا با نام تجاری جدید ماگ MAAG تا اول ژوئن بازگشایی خواهند شد.

تومیلین گفت که مالک جدید فروشگاه های سابق زارا با مراکز خرید روسیه که بسیاری از این فروشگاه‌ها در آن‌ها قرار دارند، درباره این ضرب الاجل توافق شده است.

طبق وب سایت ماگ، این برند قصد دارد در آینده نزدیک حدود 60 فروشگاه جدید در سراسر روسیه، از جمله در بزرگترین مراکز خرید مسکو، افتتاح کند.

همچنین این فروشگاه ها در سن پترزبورگ، چلیابینسک، سورگوت، خاباروفسک، ولگوگراد، کراسنودار و سایر شهرهای بزرگ روسیه بازگشایی خواهند شد.

این فروشگاه‌ها قبلاً متعلق به شرکت پوشاک اسپانیایی ایندیتکس بودند، اما این شرکت مدت کوتاهی پس از شروع عملیات نظامی مسکو آنها را تعطیل کرد و بعداً تصمیم گرفت بازار روسیه را به‌دلیل فشار تحریم‌ها ترک کند.

در اواخر ماه گذشته میلادی، این شرکت مجوز دولت روسیه را برای فروش تجارت خود در این کشور به شرکت مد و مدیریت بیشتر DMCC دریافت کرد. این شرکت در یکی از مناطق آزاد امارات متحده عربی ثبت شده است.

صاحب امتیاز این شرکت حسن غالب دهر، یکی از سهامداران آزادیا Azadea، یک شرکت تابعه لبنانی گروه سرمایه گذاری داهر Daher Group است که مالک یکی از بزرگترین مراکز خرید جهان یعنی دبی مال است.

بر اساس این گزارش، مالک جدید همچنین انتظار می‌رود به غیر از زارا سایر فروشگاه‌های قبلی ایندیتکس یعنی پول اند بر Pull&Bear، برشکا Bershka و ماسیمو دوتی Massimo Dutti را با نام‌های تجاری جدید به ترتیب داب Dub، اکرو Ecru و ویلت Vilet بازگشایی کند.

منبع: راشاتودی

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید