رویداد ملی دیدار با رویکرد کالکشن سازی لباس محرم

جامه پوش: نخستین رویداد ملی ایران تن با رویکرد کالکشن سازی لباس محرم و اربعین ،تحت عنوان دیدار توسط کارگروه مد و لباس و ویژند سدن پوش برگزار می شود.

رویداد ملی ایران تن با رویکرد کالکشن سازی ( مجموعه ای از چیزهایی که با هم ارتباط دارند. در یک کالکشن لباس این ارتباط میتواند بین لباسهای یک مجموعه، استفاده از رنگ، جنسیت لباس و پارچه، طرح چاپ مشابه، طراحی و ایده در برشها و حجم لباس و … و یا ترکیب تمامی این موارد باشد. ) لباس محرم و اربعین تحت عنوان رویداد ملی دیدار توسط کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و بنیاد ملی مد و لباس ایرانی اسلامی و ویژند سدن پوش از تاریخ سوم الی پنجم تیرماه در هتل همای تهران برگزار میشود.

لازم به ذکر است ؛ این اطلاعیه به منظور فراخوان این رویداد بوده و از تمامی برند (ویژند) ها و طراحان پارچه و لباس دعوت میشود تا این رویداد شرکت نمایند. همچنین گفتنی است برای متقاضیان هیچ محدودیتی در ارسال اثر نمونه سازی شده وجود ندارد و شرکت در این رویداد کاملا رایگان است.

از مزایای ویژه شرکت در این رویداد ( نمایشگاه ) میتوان به موارد ذیل اشاره کرد.

  • عکاسی از محصول و ورود به مجله کالکشن محرم و اربعین ویژندهای برتر ایرانی
  • فرصتی مناسب جهت برندسازی و آشنایی مخاطبین با برند شما
  • معرفی خدمات تولید جهت صنعتی سازی محصول و کاهش بهای تمام شده تولید
  • کسب نشان مالکیت شیما برای طرح های برتر

علاقه مندان می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۲۵ خرداد ماه کالکشن نمونه دوزی شده( با موضوعیت محرم و اربعین) خود را به دبیرخانه رویداد ارسال کنند.

علاقه مندان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در پیامرسان ایتا عضو کانال سدن پوش به آدرس https://eitaa.com/sadenpoush شده و یا با شماره تماسهای 021-66731560 و 09303299038 و 09929713258 تماس بگیرند.

منبع: کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید