داوران جشنواره ملی نقش تن‌پوش معرفی شدند

جامه پوش: اعضای هیات داوری هشتمین جشنواره ملی نقش تن پوش معرفی شدند، مریم کهوند، بیتا بهرامی، مهناز امیرمعز، بهنام محمدی، پیمان پاکزاد، سمیه شیخی و نازنین بیاتی به عنوان اعضای هیات انتخاب و داوری این دوره از جشنواره معرفی شدند.

مریم کهوند عضو هیات علمی دانشکده تجسمی دانشگاه هنر و مدیرگروه گرافیک و تصویرسازی این دانشگاه است.

بیتا بهرامی قصر عضو هیات علمی دانشکده هنر اراک، فارغ‌التحصیل دانشگاه هنر، طراح مد و لباس و رییس هیات مدیره انجمن صنفی ارایه های تزیینی مد و لباس کشور است.

مهناز امیرمعز فعال حوزه مد و لباس، عضو و دبیر هیات مدیر اتحادیه پوشاک تهران است.

بهنام محمدی فارغ‌التحصیل هنر، طراح، تولیدکننده حوزه پوشاک و صاحب برند است.

پیمان پاکزاد فعال عرصه مد و لباس، تولیدکننده و صاحب برند پوشاک است.

سمیه شیخی فارغ‌التحصیل دانشگاه هنر، طراح و صاحب برند شال و روسری است.

نازنین بیاتی بازیگر سینما، با سابقه طراحی لباس و صحنه در این عرصه است.

هیات داوری دوره هشتم جشنواره نقش تن پوش ابتدا از میان بیش از ۱۰۰۰ اثر، ۱۱۱ اثر را جهت شرکت در نمایشگاه برگزیدند و در ادامه فرآیند بعد از دریافت مشاوره توسط منتخبین و اجرای نهایی آثار، به داوری آثار پرداخته و رتبه‌های برگزیده را تعیین کردند.

طبق اعلام دبیرخانه جشنواره، جوایز نقدی این دوره از جشنواره در هر یک از بخش‌های «تی‌شرت» و «شال و روسری» به رتبه‌های اول تا سوم به ترتیب ۴، ۲ و ۱ میلیون تومان خواهد بود. همچنین در بخش عفاف و حجاب دو اثر به عنوان شایسته تقدیر معرفی‌ خواهند شد.

هشتمین جشنواره نقش تن‌پوش به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی هنر و با مشارکت اتحادیه پوشاک تهران و خانه هنرمندان ایران و همچنین با حمایت معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده، معاونت فرهنگی وزارت علوم، کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، دانشگاه‌ها و دانشکده‌های هنری، ستاد فناوری‌های نرم و هویت‌ساز و به دبیری امین مختاری در تابستان ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

منبع: روابط عمومی جشنواره

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید