اعلام جزییات برگزاری جشنواره ملی مد و لباس دیبا

جامه پوش: دبیرخانه چهارمین جشنواره ملی طراحی مد و لباس دیبا در آستانه برگزاری این رویداد و همزمان با اعلام جزییات برگزاری، از پوستر این دوره از جشنواره رونمایی کرد.

این رویداد با هدف ایجاد ارتباط موثر بین دانشگاه و صنف و صنعت، شناسایی و معرفی دانشجویان و طراحان مستعد در حوزه مد و لباس ایرانی به بازار، تولید آثار برگزیده با همکاری بخش صنف و صنعت و آشنایی دانشجویان برگزیده با فرایند طراحی، تولید و تجاری سازی محصولات برگزار می‌شود.

در همین رابطه بخوانید:

نمایشگاه این دوره از جشنواره از ۲۰ تا ۲۳ مهرماه و همزمان با نمایشگاه بین المللی تهران مدکس اتحادیه پوشاک در محل نمایشگاه شهر آفتاب برگزار خواهد شد و به همین مناسبت در آستانه برگزاری دوره چهارم جشنواره، از پوستر رسمی این رویداد رونمایی شد. طراحی این پوستر نیز بر عهده حامد هاشمی، طراح گرافیک و مدیر هنری جشنواره بوده است.

از میان ۱۵۵ نفر از علاقه مندان حوزه طراحی پوشاک که در این دوره از جشنواره ثبت نام نمودند، تعداد ۶۰ نفر پس از ارزیابی اولیه به جلسات توجیهی با برندهای میزبان دعوت شده و پس از برگزاری جلسات توجیهی و شناخت نیاز برندها، به طراحی لباس پرداختند. در نهایت پس از داوری مرحله اولیه، آثار ۱۵ نفر از شرکت کنندگان برای اجرای نهایی انتخاب شد و رتبه های اول تا سوم جشنواره از میان آثار نهایی در آیین معرفی برگزیدگان این رویداد در روز ۲۱ مهرماه معرفی خواهند شد.

علاقه مندان برای شرکت در آیین مذکور می توانند از طریق لایو صفحه اینستاگرام این جشنواره به آدرس http://instagram.com/jdmod.ir این مراسم را بصورت آنلاین دنبال نمایند.

شایان ذکر است برندهای میزبان این دوره از جشنواره زیپ دیزاین، هشانی و زانیس بودند و طبق اعلام دبیرخانه جشنواره، جوایز نقدی این دوره از جشنواره به رتبه‌های اول تا سوم به ترتیب ۴، ۳ و ۲ میلیون تومان خواهد بود.

چهارمین جشنواره ملی مد و لباس دیبا به همت جهاد دانشگاهی هنر و با مشارکت اتحادیه پوشاک تهران و همچنین با حمایت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه هنر درحال برگزاری است و نمایشگاه این دوره از جشنواره ۲۰ تا ۲۳ مهرماه در محل برگزاری نمایشگاه بین‌المللی تهران مدکس اتحادیه پوشاک برگزار خواهد شد و ساعت بازدید از نمایشگاه ۱۰ تا ۱۷ اعلام شده است.

منبع: jdart

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید