تیم خوبان عالم بدون لباس مناسب!

جامه پوش: شاید اگر اعتراض گروهی ملی پوشان به کیفیت و انتخاب اسفناک لباس تیم نبود ما گمان می کردیم بهترین جامه بر تن بازیکنان تیم اول آسیا است اما چرا؟

در حالی که سایت فدراسیون فوتبال ایران چند ماه پیش با افتخار از رابر دومان به عنوان نماینده انحصاری تولید کننده البسه تیم ملی فوتبال نام برد و روی همین سایت، غلامرضا علیخانی، نماینده رابر دومان هم با افتخار از تامین البسه با کیفیت برای ملی پوشان خبر داده بود، حالا با گذشت چندین ماه از آن همه ادعا، ملی پوشان فوتبال ایران می گویند لباس با کیفیت برای پوشیدن ندارند و پیراهن‌های تیم ملی را بعد از هر بازی دوباره می شویند و استفاده می‌کنند.

این بخش از گلایه ملی‌پوشان شوکه کننده است چرا که خوب به یاد داریم شهاب عزیزی خادم در برنامه فوتبال برتر ادعا کرد شرکت رابر دومان و غلامرضا علیخانی برای تجاری سازی فدراسیون با او همکاری می کنند و اصلاً آنها وسط کار را گرفته اند که تیم ملی لباس باکیفیت بپوشد و از راه فروش همین لباس ها فدراسیون هم تجاری شود!

حالا که ملی پوشان می‌گویند لباسی در کار نیست، ممنون می شویم فدراسیون فوتبال توضیح بدهد الان غلامرضا علیخانی و رابر دومان دقیقاً در چه زمینه‌ای به او کمک می‌کنند؟ آیا آنها لباس بازیکنان تیم ملی را می شویند؟ آیا رابر دومان برند ماشین لباسشویی است؟

اگر قرار است تیم ملی لباس باکیفیت نپوشد و بازیکنان لباس های استفاده شده را بشویند و دوباره بپوشند، فدراسیون‌ نیازی به همکاری با غلامرضا علیخانی و رابردومان ندارد.

البته مطابق آنچه در سایت شرکت تولید کننده البسه تیم ملی آمده رابر دومان به هیچ وجه نماینده انحصاری این شرکت در ایران نیست و فقط در سایت فدراسیون به این شکل معرفی شده است و همین معرفی عجیب این سوال را ایجاد می‌کند که رابر دومان و غلامرضا علیخانی دقیقاً این وسط چه نقشی دارند که فدراسیون حتی از تامین لباس ملی‌پوشان عاجز است؟

منبع: تابناک

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید