تهران؛ میزبان نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی

جامه پوش: بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، مواد اولیه، منسوجات خانگی، ماشین‌های گلدوزی و محصولات نساجی تهران از ۲۳ تا ۲۶ مهر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، مواد اولیه، منسوجات خانگی، ماشین‌های گلدوزی و محصولات نساجی تهران از جمله بزرگ‌ترین رویداد صنعت تجاری نساجی کشور است؛ کالاهای ارائه شده این نمایشگاه، شامل ماشین آلات نساجی، چرخ خیاطی، ماشین‌های گلدوزی، دوخت و برش و قطعات همچنین کالای خواب، منسوجات خانگی، چاپ و تکمیل و نیز الیاف، رنگ، نخ و مواد تعاونی نساجی است

همچنین در این نمایشگاه علاوه بر تجهیزات و ماشین آلات نساجی، گلدوزی و قطعات آن‌ها محصولات تزئینی و خانگی مانند گلیم، قالی، تابلو فرش و … رائه می‌شود.

در نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و محصولات نساجی شرکت‌های مربوطه می‌توانند جدیدترین محصولات و دستاوردهای خود را در این حوزه در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند، علاوه بر شرکت‌های داخلی شرکت‌ها و تولید کنندگان بین المللی نیز در این نمایشگاه حضور داشته و محصولات و خدمات خود را به بازار ایران معرفی می‌کنند این حضور بین المللی موجب تبادل فرهنگ و دانش در صنعت نساجی بین کشورها شده و برای ایجاد همکاری و تعاملات بین شرکت‌ها فرصتی مناسب را فراهم می‌کند.

همچنین این رویداد فرصتی بی نظیر برای شرکت‌ها و تولید کنندگان در نساجی بوده تا محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارند و نیز از آخرین تحولات و فناوری‌های جدید در این حوزه آگاه شوند.

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، مواد اولیه، منسوجات خانگی، ماشین‌های گلدوزی و محصولات نساجی تهران از ۲۳ تا ۲۶ مهر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران از ساعت ۸ تا ۱۵ میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید