ترند صندل در گرمای تابستان ۲۰۲۱

کارشناسان تحلیل استایل فکر می‌کنند صندل های پاشنه بلند و تخت، هر دو متقاضی زیادی خواهند داشت

جامه پوش: به گفته‌ی جاسمین حکمت بنیان‌گذار Cult Gaia بسیاری از مردم منتظر تابستان و رسیدن ایام سفر هستند. از آن‌جایی که در سال گذشته به خاطر کرونا کسی نمی‌توانست از روزهای گرم خود بهره‌ی خوبی ببرد، امسال و با عرضه‌ی واکسن تعداد متقاضیان سفر افزایش پیدا کرد.

گرمای تابستان باز هم از راه رسید و زمان استفاده از کفش‌های بندی و یا صندل‌ها شد. اگر شما از کسانی هستید که به ظاهر خودتان اهمیت می‌دهید، حتماً دوست دارید بدانید که در سال ۲۰۲۱ چه مدل‌هایی از صندل، ترند هستند.

کفش و صندل جلو بسته و تپل

چند سال است که مدل‌های فیت و اندازه‌ی پا از ترندهای کفش و صندل بوده‌اند. بنابراین شاید مدل‌های جدید که کمی چاق به نظر می‌آیند زیاد هم به مذاق شما خوش نیایند. اما چه بخواهید و چه دوست نداشته باشید این مدل از کفش و صندل از ترندهای سال ۲۰۲۱ هستند.

صندل‌های فلیپ فلاپ یا لاانگشتی

مدت‌هاست که شاهد مدل‌های یکنواخت صندل‌های فلیپ فلاپ هستیم. به صورتی که فکر می‌کنیم تنها یک مدل از این صندل وجود دارد و تغییری نخواهد کرد. اما طراحان، امسال برای شما مدل‌های تازه و نویی از این صندل پرطرفدار را در نظر دارند. مدل‌هایی که تنها نیاز نیست تا آن‌ها را در ساحل بپوشید بلکه موارد استفاده از آن جاهای دیگر هم خواهد بود. مدل‌هایی که می‌توانند کف پلاستیکی، چرم و یا پارچه‌ای داشته باشند.

 

صندل پاشنه یکسره

ترندها امسال تمایل زیادی به سمت ترندهای دهه‌ی ۹۰ داشته‌اند. از مدل‌ لباس‌ها گرفته تا مدل موها و حالا هم شاهد مدل‌های مختلف صندل هستیم که برگرفته از ترند دهه‌ی ۹۰ هستند. صندل‌های پاشنه یکسره یکی از پرطرفداران زمان خود بودند و امسال با یک چرخش ترندی باز هم شاهد ‌آن‌ها خواهیم بود.

مدل‌ مردانه

از آن‌جایی که مرز بین انتخاب لباس‌های مردانه و زنانه بسیار کم‌رنگ شده است، کفش‌هایی را امسال شاهد خواهیم بود که برگرفته از مدل‌های کفش مردانه هستند. کفش‌هایی که نماد کفش مردانه بودند و امسال به عنوان یکی از ترندهای زنانه، به همان رنگ مشکی در دسترس خواهند بود. یکی از برندهایی که این مدل را ارائه داده است شنل است.

صندل‌های مدل تخت یا بدون پاشنه

صندل‌های بدون پاشنه یکی از سخت‌ترین مدل‌ها هستند، اما با این وجود طرفدار زیادی هم دارند. اگر شما هم دوست دارید صندل بدون پاشنه بپوشید بهتر است بدانید که این مدل ترند صندل سال ۲۰۲۱ است. این مدل از صندل را می‌توانید با شلوار جین، شلوارهای پارچه‌ای خنک و شلوارهای گشاد ست کنید.

 

صندل‌های مدل حصیربافت

با وجود دغدغه‌ای که نسبت به محیط زیست وجود دارد یکی از ترندهای محبوب، صندل‌های است که با الهام از صنایع دستی و بافندگی‌های کنفی درست شده‌اند. کفی این صندل‌ها اغلب چرم هستند و رویه‌ی آن را نخ‌های بافته شده تشکیل داده است.

 

صندل بافت صنایع دستی
صندل بافت صنایع دستی

صندل‌های بالشتی

مدل دیگری از صندل که امسال از ترندهاست صندل‌های تپل یا بالشتی است. گویا با پاندمی کرونا مردم بیشتر به سمت راحتی می‌روند و دنبال آیتم‌هایی هستند که حس خوبی را منتقل کنند. نوارهای پرشده‌ای که به قسمت چرمی زیرین صندل وصل می‌شوند این مدل را می‌سازند. این نوارها جنسی از ساتن و یا چرم انعطاف‌پذیر دارند و نرمی را برای پا هدیه می‌دهند. قسمت زیرین این مدل هم کمی نرم‌تر از مدل‌های دیگر صندل است.

صندل بالشتی
صندل بالشتی

مونا فریدکیان

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید