تداوم کارگاه‌های آموزشی و وبینارهای نمایشگاه لباس عاشورایی

جامه پوش: علاقه‌مندان همچنان فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه lmsspace.com به طور رایگان به کارگاه‌های آموزشی و وبینارهای ششمین نمایشگاه لباس عاشورایی دسترسی داشته باشند.

شهرتاش رزم‌جو، مدیر درگاه مجازی مرتبط با کارگاه‌های آموزشی و وبینارهای ششمین نمایشگاه لباس عاشورایی درباره جزئیات این بخش گفت: خوشبختانه آموزش در بسترهای مجازی این فرصت را برای علاقه‌مندان فراهم می‌آورد که در صورت نبود فرصت مشارکت در کارگاه‌ها بر اساس زمان اعلام‌شده، در آینده با دسترسی داشتن به فایل آرشیوشده، بهره‌برداری لازم از این دوره‌ها را داشته باشند.

او تصریح کرد: در پی برپایی کارگاه‌های آموزشی و وبینارهای مرتبط با ششمین نمایشگاه لباس عاشورایی در بستر مجازی، علاقه‌مندان همچنان فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه آکادمی آنلاین با نشانی lmsspace.com به کارگاه‌های آموزشی و وبینارهای این رویداد به طور رایگان دسترسی داشته باشند.

رزم‌جو درباره لزوم مشارکت فراگیر تمامی مؤسسات و مراکز آموزشی با کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در زمان برپایی رویدادهای گوناگون اذعان داشت: جشنواره‌هایی مانند جشنواره مد و لباس فجر و همچنین رویدادهایی همچون نمایشگاه لباس عاشورایی فرصت بسیار مناسبی را برای همراهی هر چه‌بهتر بخش‌های دولتی و خصوصی حوزه مد و لباس فراهم می‌آورد و در این میان با هم‌افزایی هر چه بیشتر این دو حوزه و به اشتراک گذاشتن توانمندی‌ها و ظرفیت‌ها از سوی هر کدام، شاهد اتفاقات بهتری خواهیم بود.

این فعال حوزه مد و لباس در خاتمه گفت: شیوع ویروس کرونا آسیب‌های بسیاری را به هنرمندان در بحث کسب‌وکار وارد کرد اما یکی از پیامدهای مثبت این جریان، ایجاد عدالت آموزشی در سراسر کشور بود کما اینکه بسیاری از هنرجویان حاضر در کارگاه‌های مجازی ششمین نمایشگاه لباس عاشورایی از استان‌هایی به‌جز تهران حضور به هم رساندند حال‌آنکه در سال‌های گذشته به دلیل بُعد مسافت، این فرصت همراهی را از دست می‌دادند.

ششمین نمایشگاه لباس عاشورایی به همت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و با شعار «سیاه‌پوش گشت فلک از برای حسین(ع)» از سی‌ویکم شهریور لغایت سوم مهرماه 1400 در فرهنگستان هنر برپا می‌شود.

منبع: iranmode 

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید