بهترین کیسه رخت چرک مسافرتی 2022

جامه پوش: شستن لباس های کثیف معمولاً دردسرساز است؛ به خصوص اگر در سفر باشید. شما که نمی خواهید با بی خیالی لباس های کثیف و عرق کرده خود را داخل یک کیسه پرت کنید. اگر عاشق سفر هستید، اما از شستن لباس ها متنفرید؛ بهتر است برای خرید یک کیسه رخت چرک مسافرتی هزینه کنید.

مخلوط شدن لباس های تمیز و کثیف با هم واقعاً غیر قابل تحمل است. به همین دلیل در این مطلب قصد داریم به شما در زمینه انتخاب یک کیسه رخت چرک مسافرتی مناسب کمک کنیم. بنابراین دیگر نگران به هم ریختگی لباس هایتان نخواهید بود و همیشه برای شستشوی لباس ها آمادگی خواهید داشت.

ویژگی های کلیدی در انتخاب کیسه رخت چرک مسافرتی

چرا به یک کیسه رخت چرک مسافرتی جدید نیاز دارید؟ به احتمال زیاد کیسه رخت چرک قبلی شما فاقد برخی ویژگی های مورد نیاز است. معمولاً بیشتر کیسه های رخت چرک مسافرتی شبیه جلیقه های باد کرده هستند که باید انبوهی از لباس های مرطوب و در هم پیچیده را درون آنها بتپانید. پس اگر به این نتیجه رسیده اید که به یک کیسه رخت چرک نو نیاز دارید؛ بهتر است به نکاتی که در ادامه ذکر می کنیم توجه نمایید.

ضد آب بودن

ضد آب بودن کیسه رخت چرک مسافرتی بسیار مهم است و چنین ویژگی تعیین می کند که آیا این کیسه مناسب است و یا اینکه بالعکس کاربردی ندارد. به هر حال گاهی اوقات لباس ها خیس می شوند و به تبع نمی خواهید که کپک همه جا را فرا بگیرد. همچنین اگر می خواهید لباس ها را با اقلامی که قصد خشک کردن شان دارید در یک جا نگهداری نمایید؛ حتماً باید این ویژگی را در اولویت قرار دهید.

اهمیت اندازه

طول سفر و کیفیت آن تاثیر بسزایی بر اندازه کیسه رخت چرک مسافرتی مناسب می گذارد. برخی افراد باید به صورت سبک سفر کنند؛ در حالیکه برای برخی دیگر جنبه عملی سفر اهمیت دارد. قبل از اینکه اقدام به خرید یک کیسه رخت چرک مسافرتی کنید؛ سعی کنید به این سوالات پاسخ دهید:

  • آیا در هنگام سفر لباس های زیادی با خود بر می دارید؟
  • آیا خیلی کم اقدام به شستن لباس هایتان در طول سفر می کنید؟

با یافتن جواب درست، بهترین تصمیم ممکن را بگیرید.

سهولت حمل و نقل

قابلیت حمل با توجه به میزان تحرک در طول سفر در انتخاب یک کیسه رخت چرک مسافرتی مناسب نقش زیادی ایفا می کند. در ضمن قابلیت تا و جمع شدن این کیسه ها بعد از شستن لباس های داخل آنها نیز اهمیت زیادی دارد. کیسه های رخت چرکی که خیلی پر زرق و برق هستند و بسته بندی آنها دشوار است؛ گاهاً مشکل آفرین می شوند. اینگونه کیسه ها باید جمع و جور و ارگونومیک باشند، و به راحتی در چمدان ها جا شوند.

معمولاً نمی توان همیشه لباس ها را به راحتی و سر وقت شست؛ به خصوص در طول سفر. در اینجا نیازهایتان بسته به کاری که انجام می دهید و جایی که می روید متفاوت است. به همین دلیل انتخاب بهترین کیسه رخت چرک مسافرتی برای برآورده کردن درست نیازهای شستشو در هنگام سفر بسیار مهم است. این کیسه ها در طرح ها و اندازه های مختلفی طراحی شده اند؛ به همین دلیل به راحتی می توانید یک کیسه رخت چرک مسافرتی مناسب برای خودتان پیدا کنید. امیدواریم راهنمای کوتاه و مختصر ما در این زمینه به شما کمک کند. در این صورت آخرین چیزی که باید در طول سفر به آن توجه کنید؛ لباس های کثیف‌تان می باشد.

منبع: Oh So Spotless

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید