برگزاری کنفرانس ملی”پوشاک در کرانه‌های خلیج فارس”

جامه پوش: رئیس اداره امور اصناف و تشکل‌های سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: نخستین کنفرانس ملی پوشاک در کرانه‌های خلیج فارس در استان بوشهر خبر داد.

نصرالله کشاورز اظهار داشت: کنفرانس ملی پوشاک در کرانه‌های خلیج فارس با هشت محور اصلی در نیمه دوم دیماه امسال با همت مرکز آموزش علمی کاربردی اتاق اصناف مرکز استان برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید:

وی اضافه کرد: محورهای این جشنواره شامل مطالعات تاریخی، مطالعات تطبیقی، زیبا شناسی، نمادهای سنتی، هویت فرهنگی، نقش استارتاپ‌ها و تجاری‌سازی، رنگ و تزئین لباس و احیا پوشاک است.

رئیس اداره امور اصناف و تشکل‌های سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر بیان کرد: علاقه‌مندان به منظور شرکت در این رویداد ملی می‌توانند آثار خود را تا هشتم دیماه به دبیرخانه این جشنواره ارسال کرده و یا به سایت مربوطه مراجعه کنند.

رئیس اداره امور اصناف و تشکل‌های سازمان صمت استان اعلام کرد: علاقه‌مندان جهت شرکت در این رویداد ملی می توانند آثار خود را تا تاریخ ۸/۱۰/۱۴۰۰ به دبیرخانه این جشنواره به آدرس بوشهر خیابان آیت‌الله طالقانی (صلح آباد) نبش کوچه سنگسر۲۱ مرکز آموزش علمی و کاربردی اتاق اصناف بوشهر ارسال نموده و یا با مراجعه به سایت CPGS.ir یا با شماره تماس ۰۷۷۳۳۳۲۵۴۸۰ جهت کسب اطلاع بیشتر تماس حاصل کنند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید