برگزاری مسابقه در نمایشگاه لباس عاشورایی

جامه پوش: برگزاری “مسابقه زنده از ایده تا اجرا” در زمان برپایی ششمین نمایشگاه لباس عاشورایی، منوط به صدور مجوز از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا است.

با توجه به ‌شدت گرفتن شیوع ویروس کرونا در سطح کشور و لزوم برگزاری بخش “مسابقه زنده از ایده تا اجرا” در زمان برپایی ششمین نمایشگاه لباس عاشورایی با حضور و مشارکت طیفی از هنرمندان شهرهای مختلف، برگزاری این بخش منوط به صدور مجوز از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا است.

کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور آمادگی لازم جهت برگزاری این مسابقه را دارد اما نکته حائز اهمیت این است که در شرایط کنونی، حفظ سلامت هنرمندان حوزه مد و لباس در اولویت بوده و علی‌رغم آنکه برگزاری این مسابقه در فراخوان رویداد درج شده اما همچنان تصمیم‌ قطعی در ارتباط با این بخش پس از کسب مجوز از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا اتخاذ خواهد شد.

احتمال برگزاری مسابقه گروهی از ایده تا اجرا به شیوه مجازی نیز وجود دارد در صورت برگزاری مجازی، تمهیدات لازم در راستای حفظ کیفیت مسابقه در میان شرکت‌کنندگان فراهم خواهد شد.

یادآوری می‌شود، ششمین نمایشگاه لباس عاشورایی به همت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و با شعار «سیاه‌پوش گشت فلک از برای حسین(ع)» از سی‌ویکم شهریور لغایت سوم مهرماه 1400 در فرهنگستان هنر برپا می‌شود.

منبع: iranmode

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید