برپایی رویداد «از ایران»؛ نگاهی به سنت ایرانی

جامه پوش: «از ایران» نخستین رویداد شناسایی و حمایت از ایده‌ها، فعالیت‌ها و شرکت‌های نوآفرین فرهنگی در عرصه بین‌المللی است که در پنج محور از جمله هنر و صنایع خلاق و صنایع دستی و گردشگری برگزار می‌شود.

«از ایران» عنوان رویدادی است که به همت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار می‌شود و از جمله محورهای موضوعی این جشنواره، هنر و صنایع خلاق و همچنین صنایع دستی و گردشگری است که در این راستا، فعالان و هنرمندان عرصه مد و لباس، دوخت‌های سنتی و صنایع دستی مرتبط با این بخش‌ها نیز می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه رویداد ارسال کنند.

قرآن و تبلیغات دینی، هنر و صنایع خلاق، صنایع دستی و گردشگری، آموزش، علم و فناوری و رسانه، صوت و تصویر محورهای رویداد «از ایران» هستند. آثار نهایی باید در قالب محصول، طرح ایده‌های خلاقانه و فعالیت‌ها و خدمات ارسال شوند.

شناسایی ایده‌ها، فعالان و فعالیت‌های فرهنگی حوزه بین الملل، حمایت از رشد و توسعه استارتاپ‌های فرهنگی عرصه بین‌الملل و حمایت از گسترش صادرات محصولات و خدمات فرهنگی از جمله اهداف این رویداد عنوان شده‌اند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سامانه event.listweb.ir مراجعه و تا سی و یکم خردادماه فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید