بدهی 4 ساله فدراسیون فوتبال به تولید کننده پوشاک ورزشی

جلمه پوش: در شرایطی که فدراسیون فوتبال 4 سال است به یک شرکت تولید البسه پوشاک ورزشی بدهی ناچیزی دارد اما این رقم به دلایل نامشخص پرداخت نشده است.

یک شرکت تولیدی پوشاک ورزشی 4 سال است که بابت تهیه پوشاک تیم ملی بانوان رقمی نزدیک به 15 میلیون تومان از فدراسیون فوتبال طلب دارد اما به دلایل نامشخص این بدهی پرداخت نمی‌شود.

البته مسئولان فدراسیون طی 4 سال گذشته بارها بابت این بدهی دستور پرداخت داده‌اند اما هنوز چنین رقم ناچیزی به شرکت مورد نظر پرداخت نشده است.

البسه تیم ملی فوتبال بانوان در تاریخ سوم اردیبهشت 97 به فدراسیون فوتبال تحویل و فاکتور آن صادر شده اما با وجود اینکه مهدی تاج، حیدر بهاروند و مهدی محمد نبی هر 3 دستور پرداخت این مبلغ را داده‌اند شرکت مورد نظر مطالبات خود را دریافت نکرده است.

حمید حصاری ضمن گلایه از مسئولان فدراسیون فوتبال گفت: زمانی که از ما برای تیم ملی بانوان برای حضور در یک مسابقه بین‌المللی البسه خواستند ما آنها را تهیه کردیم اما با وجود اینکه 3 مقام مسئول در 3 مقطع مختلف دستور پرداخت این پول را داده‌اند، مطالبات ما پرداخت نمی‌شود.

وی افزود: الان 4 سال از مطالبات ما گذشته و با آن پول شاید می‌توانستم یک تن پارچه خریداری کنم اما حالا با این رقم 100 کیلو هم نمی‌توانم پارچه بخرم. با گذشت 4 سال به این فکر افتادم بلکه از طریق کمک رسانه‌ها این مبلغ را که در سال 1400 بسیار ناچیز شده از فدراسیون فوتبال بگیرم.

منبع: فارس

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید