بازیافتی های کینگلی برای گوگل

جامه پوش: زمانیکه گوگل به دنبال یک هدیه تشکر برای شرکا و همکاران خود بود؛ با شرکت Kingly آشنا شد، این شرکت در خلال یک سفارش خاص به واسطه یک آژانس، ۳۴۰۰۰ جفت جوراب بازیافتی را برای گوگل تولید کرد و بدین وسیله توانست ۲۴ میلیون لیتر در مصرف آب صرفه جویی کند. روند تولید این جوراب ها ضمن صرفه جویی ۹۰۱۶۸ کیلوواتی در مصرف برق، باعث کاهش ۱۸۲۶ کیلوگرمی آلاینده ها شد.

در واقع Kingly برای تولید این سفارش، از فرآیند بازیافتی استفاده کرد که در آن نخ ها به صورت مکانیکی بازیابی شده و بدون نیاز به رنگ آمیزی مجدد از نو بافته می شوند؛ از این رو توانسته بیشترین بهره را از مزایای نخ های منسوج بازیافتی ببرد.

ژانینا لازاروا (Zhanina Lazarova)، مدیر انجمن Kingly می گوید: موفقیت این سفارش واقعاً ثابت کرد که سیاست های پایداری ما به سود محیط زیست است؛ البته اگر چنین چیزی نیاز به اثبات داشته باشد. نتیجه همکاریمان با این غول جهانی، به رضایت طرفین انجامید و این مسئله قطعاً منجر به همکاری های بیشتر ما با آنها می شود.

او گفت:ما سعی می کنیم کار خود را به نحو احسن انجام دهیم. توجه زیادمان به جزئیات و کنترل کیفیت؛ بدین معنی است که مشتریانمان از کیفیت و پایداری پوشاک تولیدی ما و قیمت رقابتی آن راضی هستند. محبوبیت این محصولات تبلیغاتی نزد کاربر نهایی، گواه مزایای بی شمار آنهاست.

لازاروا افزود: «ما معتقدیم که مهمترین بخش کسب و کارمان، ایجاد ارتباط با مشتریان بر پایه اعتمادی خدشه ناپذیر است. آنها می دانند که می توانند برای تامین کالاهای تبلیغاتی خود، فراتر از انتظارشان بر روی ما حساب باز کنند؛ چرا که قادریم سفارتشان را سریعاً به آنها تحویل دهیم؛ علاوه بر این برای تولید محصولات از مواد اولیه ای که از منابع معتبر و مسئولانه تامین می شوند استفاده می کنیم. ضمناً بسته بندی تمام محصولاتمان تجزیه پذیر بوده و خود را متعهد به بهره گیری از روش های پایدار تولید می دانیم».

Kingly تنها تولید کننده لباس های مارک دار در دنیای بازاریابی تبلیغاتی است که توسط پلتفرم پایداری BCOME Cradle-To-Grave تائید شده است. به علاوه این شرکت در هنگام انتخاب محصولات پایدار، تمامی استانداردهای SMETA PILLAR 4، ISO9001، ISO14001، ISO45001، GOTS، OEKO-TEX و GRS را مدنظر قرار می دهد. همچنین تمام نخ ها و محصولات مصرفی این شرکت دارای گواهینامه Oeko-Tex هستند.

شرکت Kingly در زمینه تولید پوشاک و کالاهای تبلیغاتی فعالیت می کند، و در تولید محصولات پایدار نیز تخصص دارد؛دفتر تولیدی برند Kingly در صوفیه بلغارستان واقع شده، اما دارای دفاتر فروش در شهرهای بزرگی همچون نیویورک و لندن نیز است.

 

منبع: Innovation In Textiles

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید