بازدید از آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره نقش تن پوش

جامه پوش: عصر روز چهارشنبه مورخ 28 دی ماه 1401 لطفی ، سرپرست دبیرخانه کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور به همراه معاونت اجرایی کارگروه قاسمیان و تنی چند از پرسنل دبیرخانه کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور از نمایشگاه آثار برتر نهمین جشنواره نقش تن پوش بازدید کردند.

در این دیدار که با استقبال و معرفی آثار توسط دبیر جشنواره امین مختاری صورت گرفت بر لزوم تقویت جشنواره نقش تن پوش و ارتقاء این رویداد مهم فرهنگی و هنری گفتگو صورت گرفت سرپرست دبیرخانه کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور اشاره داشتند که میتوان با تقویت فرصتهای این چنینی ، به تقویت آثار هنری در جشنواره بین المللی مد و لباس فجر کمک کرد.

دبیرخانه نهمین جشنواره ملی نقش تن‌‌پوش، زمان برپایی نمایشگاه این دوره از جشنواره را 26 تا 28 دی اعلام کرد. همزمان با اعلام جزئیات برگزاری این رویداد از پوستر این دوره از جشنواره به طراحی حامد هاشمی رونمایی شده است.

نمایشگاه دوره نهم جشنواره نقش تن‌پوش، میزبان 45 اثر منتخب در بخش‌های تی‌شرت، شال و روسری است که مراحل مختلف داوری و مشاوره را طی کرده‌اند. محل برگزاری نمایشگاه مرکز آموزش‌های جهاد دانشگاهی هنر به نشانی تهران، خیابان انقلاب، ایستگاه دروازه دولت، خیابان خاقانی ، پلاک 81 از ساعت 10 تا 16 است.

آیین معرفی برگزیدگان این دوره 28 دی به‌صورت آنلاین از طریق سامانه جشنواره به نشانی jdmod.ir برگزار شده است. برگزیدگان پنجمین جشنواره ملی مد و لباس دیبا نیز در همین مراسم معرفی شدند.

نهمین جشنواره ملی نقش تن‌پوش و پنجمین جشنواره ملی مد و لباس دیبا به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی هنر برگزار شده است.

منبع: iranmode

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید