عزت‌ الهی نژاد آمد، پورشهابی رفت

جامه پوش: محمود شالویی، سرپرست معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور حکمی طیبه عزت‌الهی‌نژاد را به سمت دبیری کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور منصوب کرد.

محمود شالویی سرپرست معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، طیبه عزت‌الهی نژاد را به سمت دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور منصوب کرد.

اردیبهشت‌ماه امسال بود که به استناد آیین‌نامه اجرایی قانون ساماندهی مد و لباس، با حکم سیدمحمدمجتبی حسینی معاون وقت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت پیشین، مریم پورشهابی به‌عنوان دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس معرفی‌شد و بالغ‌بر 7ماه در این مسند قرار داشت.

طیبه عزت‌الهی نژاد متولد 30 بهمن 1357 و دارای مدرک دکترای پژوهش هنر از دانشگاه الزهرا(س) است و تدریس از سال 1377، عضویت در هیئت‌علمی پژوهشکده هنر، عضویت در کمیته ناظر نشریات دانشجویی، عضویت در هیئت‌مدیره انجمن پژوهش‌های هنری ایران، داوری جشنواره بین‌المللی خوارزمی، داوری سمپوزیوم ملی روز جهانی گرافیک و عضویت در انجمن جامعه‌شناسی ایران ازجمله فعالیت‌های او به شمار می‌رود.

بیشتر بخوانید:

همچنین نام او در مقالات و کتبی چون «بررسی میزان دستیابی و احیای ارزش‌های والای هنر ایرانی و اسلامی در آموزش هنر»، «زیبایی‌شناسی لباس بومی زنان جنوب ایران»، «بازتولید حس قدسی در مراسم عاشورا»، «فرش تنیده در زندگی ایرانیان» و «خود تزئینی زنان ترکمن؛ درآمدی بر انسان‌شناسی و زیبایی‌شناسی» به چشم می‌خورد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید