افزایش ۴۰۰ درصدی تولید پارچه لوکس در ترکیه

جامه پوش: شرکت معظم یونسا YUNSA ترکیه که یکی از تولید کنندگان پیشرو در بخش پارچه های پشمی با کیفیت بالا و لوکس در جهان است اعلام کرد در نیمه اول سال مالی ۲۰۲۲ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۴۲۵ درصد گردش مالی بالاتری داشته است و با ۴۷۸ میلیون لیر ترکیه گردش مالی ۱۱۷ میلیون لیر سود خالص داشته است.

Mustafa Sormegoz مدیر عامل شرکت یونسا در این رابطه اظهار داشت: “ ما توانستیم در نیمه ابتدایی سال ۲۰۲۲ گردش مالی شرکت را پنج برابر افزایش دهیم که بسیار راضی کننده است و نشان دهنده پتانسیل های بالای شرکت ماست.

هدفی که ما برای سال ۲۰۲۲ در هیات مدیره در نظر گرفته بودیم گردش مالی یک میلیارد لیر و سود خالص ۱۰۰ میلیارد لیر بود که به طور کامل به اهداف خود دست پیدا کردیم و هدف جدید خود برای سود خالص را به ۲۰۰ میلیون لیر به روز رسانی کردیم. دلایل این افزایش در سود خالص ما افزایش نرخ ارز در ترکیه و البته سیاست های مالی و کنترل هزینه های تولید است. ما از این پیشرفت بسیار خوشحالیم که نتیجه کار عالی بخش فروش و بازاریابی ما با تکیه بر تولیدات مرغوب و باکسفیت است. بی شک یونسا یکی از تولیدکنندگان پیشرو در پارچه های پشمی با کیفیت بالا و صادراتی است. امیدوارم در شش ماهه دوم سال نیز با همکاری سهام داران و کارکنان یونسا موفقیت هایمان را تکرار کنیم”

Mustafa Sormegoz مدیر عامل شرکت یونسا در رابطه با تولیدات این شرکت اظهار داشت: “ ما برای حفظ کیفیت در تولیدات خود سرمایه گذاری های جدیدی را انجام داده ایم و این سرمایه گذاری ها ادامه دارد، با تازگی ماشین الات جدیدی در خط رنگرزی داشته این و در حال حاضر نیز مشغول به روز رسانی ماشین الات بافندگی هستیم که با افزایش ظرفیت ما همراه خواهد بود.

همچنین سیاست های ما در بخش تولیدات سبز و پایدار و دوستدار محیط زیست همچنان در صدر تلاش های ما قرار دارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید