افزایش ۳۵ درصدی قیمت لباس فرم مدارس

جامه پوش: رئیس اتحادیه تولید کنندگان و فروشندگان پوشاک دوخته اصفهان گفت: قیمت فرم مدارس، امسال بین ۳۰ تا ۳۵ درصد در اصفهان افزایش خواهد داشت.

ابراهیم خطابخش با اشاره به اینکه قیمت فرم مدارس، امسال بین ۳۰ تا ۳۵ درصد در اصفهان افزایش خواهد داشت، اظهار کرد: با توجه به نوسانات ارزی و گران شدن پارچه بالتبع قیمت فرم مدارس نیز افزاش بافته است.

وی افزود: در سال ۱۴۰۰ قیمت پارچه کیلویی بین ۳۰ تا ۳۵ هزار تومان بود اما امسال این قیمت از ۶۰-۷۰ هزار تومان شروع می شود و حتی به ۸۰ و ۹۰ هزار تومان هم می رسد.

رئیس اتحادیه تولید کنندگان و فروشندگان پوشاک دوخته اصفهان تصریح کرد: به هر حال تورم باعث شده که قیمت اجناس بالا برود و این موضوع در رابطه با پارچه هم صدق می کند و از سویی دیگر عوامل دیگری از جمله کیفیت دوخت، نخ، دستمزد و قیمت برق و سایر مسائل باعث شده که قیمت فرم مدارس هم همانند دیگر کالاها امسال به شکل افزایشی بالا برود.

وی با تاکید بر اینکه اتحادیه تولید کنندگان و فروشندگان پوشاک اصفهان نظارت های لازم را در زمینه فرم مدارس دارد، گفت: خانواده ها اطمینان داشته باشند که تذکرهای لازم در زمینه تخلفات پیگیری خواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید