نخستین فروشگاه Sacoor Blue در خاورمیانه

جامه پوش: Sacoor Blue، یک برند سبک زندگی جدید که توسط گروه Sacoor ایجاد شده است، اخیراً اولین فروشگاه خود را در خاورمیانه در مرکز شهر Al Zahia، شارجه امارات راه‌اندازی کرده است.

خاستگاه این برند پرتغالی است و تقریباً 12 فروشگاه در سراسر کشور در اواخر سال گذشته افتتاح کرده است .

این ایده جدید که با DNA نگرش و رویکردی آرام‌تر و آگاهانه‌تر به زندگی بوجود آمده است، الهام گرفته از تغییر و آینده‌ای بهتر است.

این برند درست از همان ابتدا با کانسپت(ایده) خلاقیت، اولین قدم‌های جاه‌طلبانه خود را با ترکیبی از استایل و طرز فکری آگاهانه که از انتخاب‌های پایدارتر در زندگی روزمره الهام گرفته شده، آغاز کرد.

Sacoor Blue با مخاطبان هدف «نسل Z» طراحی شده که رویکرد این برند و در اصل شعار برند زندگی خلاقانه و با انگیزه و ایجاد یک تغییر مثبت با محوریت پایداری است.

«A.W.A.R.E»، کالکشن کپسولی منحصربه فرد Sacoor Blue که با تعهد به آینده‌ای پایدارتر و سازگار با محیط زیست ایجاد شده است، با ارائه لاین‌های متنوعی شامل کژوال، اسپرت و حتی فرمال است، همه محصولات با پنبه ارگانیک و مواد قابل بازیافت ساخته شده‌اند و احساس تندرستی و آسایش را به مشتری منتقل می‌کنند.

خطوط تولید Sacoor Blue شلوار chino، پیراهن، پولو، کت و تی‌شرت و مجموعه کاملی از اکسسوری‌ها که در آینده نزدیک نیز اضافه خواهند شد، را شامل می‌شود.

بیشتر بخوانید:

ما معتقدیم که اکنون زمان مناسبی برای لانچ این ایده جدید است که مخاطبان هدف آن جمعیتی هستند که امروزه بیشتر به مسائل زیست‌محیطی توجه دارند.

Sacoor Blue به شما این اطمینان را می‌دهد که همواره در جهت پایداری تمام و کمال حرکت خواهد کرد. دلیلی که «نسل Z» برای آن ارزش قائل هستند و با آن همزاد‌پنداری می‌کنند و ناخودآگاه بر تصمیمات خرید آن‌ها و مهم‌تر از آن نحوه ارتباط‌شان با یک برند تأثیر می‌گذارد.

اریکا گومز، مدیرعامل Sacoor خاورمیانه می‌گوید: «لانچ Sacoor Blue در بهترین و درست ترین زمان انجام می‌گردد و به ما این امکان را می‌دهد که تمام جنبه‌های برند را از تولید تا خدمات، به‌منظور آینده‌‌ای روشن در جهت پایداری که هیجان بسیاری برای آن داریم، اختصاص داده و همتراز کنیم.»

Sacoor Blue به گسترش حضور خود در امارات ادامه خواهد داد، این برند قصد دارد شعب بعدی خود را در ماه مارس در City Center Deira و چندین فروشگاه دیگر در سراسر (GCC) و مالزی طی 2 سال آینده بازگشایی کند.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید