اسکن سه بعدی بدن کمک به فروش آنلاین

جامه پوش: توسعه دهندگان شرکت NetVirta که یک اپلیکیشن اسکن سه بعدی بدن مورد تائید FDA برای کاربردهای پزشکی ساخته اند؛ در تازه ترین اقدام از Verifyt که یک اپلیکیشن سه بعدی بدن برای برندهای پوشاک و کفش است، رونمایی کرده اند.

این اپلیکیشن که از دسامبر 2020 کار خود را با اسکن سه بعدی پا شروع نموده؛ اکنون اسکن سه بعدی تمام بدن را به قابلیت های خود اضافه کرده و برای نصب در فروشگاه های Apple و Google Play در دسترس می باشد.

این شرکت در بیانیه مطبوعاتی خود اعلام کرده: برندهایی که پوشاک، کفش، لباس های خواب، تجهیزات ورزشی و انواع دیگر کالاها را ارائه می دهند؛ اکنون می توانند از اپلیکیشن Verifyt و پلتفرم کاری Verifyt برای خدمت رسانی به مشتریان خود استفاده کنند. با استفاده از این امکانات مشتریان آنها می توانند اقلام مناسب خود را به صورت مجازی پرو کنند؛ این کار باعث کاهش نرخ مرجوعی کالاها و افزایش ضریب تبدیل مشتریان آنها می شود.

مصرف کنندگان در سال گذشته حدود ۴۲۸ میلیارد دلار کالا را مرجوع کرده اند که تخمین زده می شود ۷۲% آنها به دلیل عدم تناسب اقلام خریداری شده با اشخاص بوده است. با وجود اینکه در سال های اخیر خرده فروشان و برندهای مد به استفاده هر چه بیشتر از فناوری های مناسب روی آورده اند؛ اما مبارزه آنها با مرجوع کردن خریدهای آنلاین به دلیل متناقض بودن سایزهای استاندارد در صنعت مد و حتی در دیگر برندها نیز همچنان ادامه دارد. چنین الگوهایی باعث می شوند تا هم برندها و هم مصرف کنندگان در مورد سایزبندی صحیح با مشتریان خود هماهنگ شوند.

تنها نمودارهای سایزبندی و بهره گیری از فناوری توصیه سایزها که براساس مقایسه بین سایزها، اندازه فرد را تا اندازه ای پیش بینی کرده و به او توصیه می کند؛ به تنهایی قادر نیستند چنین مسائلی را به صورت ریشه ای حل کنند.

اکنون شرکت NetVirta، راهکاری را به صنعت مد ارائه داده که به شدت به آن نیازمند است و آن چیزی نیست جز یک برنامه دقیق اسکن سه بعدی بدن و توصیه محصولات با سایزهای خاص. در واقع NetVirta با تهیه نقشه اندازه های بدن مشتریان بر روی داده های ابعادی پوشاک و کفش برندها، می تواند توصیه هایی دقیق در مورد سایز مشتریان به آنها ارائه داده و یا اندازه بدن آنها را به صورت کاملاً سفارشی تعیین کند.

 

 

NetVirta در حال حاضر لیدر صنعت پزشکی در زمینه اسکن دقیق سه بعدی بدن با استفاده از تلفن های هوشمند محسوب می شود؛ در ضمن اکنون در موقعیتی قرار دارد که می تواند به صورت منحصر به فرد از برندهای مد و بخش های خرده فروشی پشتیبانی کند. NetVirta به لطف جمع آوری 375 میلیون نقطه داده در طی 8 سال ارائه خدمت در صنعت پزشکی، توانسته با معرفی فناوری اسکن Verifyt برای مصرف کنندگان، خدماتی را به دقت بالا و در حد کارهای پزشکی به آنها ارائه دهد.

اپلیکیشن Verifyt که در اصل توسط محققان دانشگاه MIT توسعه یافته است؛ مجهز به تجربه کاربری AR بوده و قادر است یک مدل سه بعدی را براساس اطلاعات دو بعدی که کاربران با تلفن های هوشمند خود ضبط می کنند، تولید نماید. به علاوه Verifyt تنها اپلیکیشنی در نوع خود در جهان است که قابلیت اسکن کامل بدن و پا را دارد؛ در ضمن طبق گفته NetVirta این اپلیکیشن بیشترین سازگاری را با دستگاه های تلفن هوشمند مورد استفاده در آمریکای شمالی و مناطق EMEA و APAC دارد؛ چرا که به ترتیب دارای درصد سازگاری 87%، 93% و 90% در این مناطق است.

جف چن (Jeff Chen)، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت NetVirta در این باره می گوید: “مسئله عدم انسجام سایزبندی حتی در میان برندهای تجاری هم یک مشکل بزرگ است. ما علاوه بر فراهم کردن امکان اسکن دقیق سه بعدی به وسیله تلفن های همراه، حاضریم با برندهای تجاری همکاری کنیم و به آنها در زمینه توصیه محصولات خاص براساس مشخصات محصولات و داده های سه بعدی بدن مشتریان کمک نماییم”.

منبع: Fibre 2 Fashion

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید