اسامی راه‌یافتگان در پنجمین جشنواره ملی دیبا

جامه پوش: اسامی راه‌یافتگان به نمایشگاه پنجمین جشنواره ملی مد و لباس دیبا اعلام شد.

این جشنواره با هدف ایجاد ارتباط مؤثر بین دانشگاه و صنف و صنعت، شناسایی و معرفی دانشجویان و طراحان مستعد در حوزه مد و لباس ایرانی به بازار، تولید آثار برگزیده با همکاری بخش صنف و صنعت و آشنایی دانشجویان برگزیده با فرایند طراحی، تولید و تجاری‌سازی محصولات برگزار می‌شود.

از میان علاقه‌مندان حوزه طراحی پوشاک که در این دوره از جشنواره ثبت‌نام کردند، تعداد ۷۰ نفر پس از ارزیابی اولیه به جلسات توجیهی با برندهای میزبان دعوت‌شده و پس از برگزاری جلسات توجیهی و شناخت نیاز برندها، به طراحی لباس پرداختند.

تعداد ۳۵۸ اثر توسط مدعوین مرحله اول برای دبیرخانه جشنواره ارسال شد و بعد از ارزیابی این آثار توسط گروه ارزیاب دبیرخانه و با نظر نهایی برند میزبان، تعداد ۲۱ طرح جهت اجرای نهایی و حضور در نمایشگاه پنجمین جشنواره ملی دیبا انتخاب شدند.

طراحان راه‌یافته به مرحله نهایی و نمایشگاه جشنواره زهرا رضایی، زهرا فولادی، نگین یزدانی فرد، فادیا شعبانی، طیبه خانی، آزاده هاشمی، الهه ارگنجی، ریحانه سادات پاکدل، ساره بیات، عسل میکانیک، فرزانه سادات میرحسینی، نرگس ملازاده سورکی، نگین امینی و یلدا خلیلی هستند.

برندهای میزبان پنجمین جشنواره ملی مد و لباس دیبا زیپ دیزاین، سیه‌نا و زانیس هستند که حمایت خود را از اجرای طرح‌های منتخب در زمینه تهیه متریال و تجهیزات اجرای لباس نیز به منتخبین جشنواره اعلام کردند.

پنجمین جشنواره ملی مد و لباس دیبا به همت جهاد دانشگاهی هنر در حال برگزاری است.

منبع: روابط عمومی جشنواره

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید