از لباس خاکی تا موی تراشیده خانم بازیگر

جامه پوش: بهناز جعفری بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون به تازگی در نمایشی حضور دارد که مجبور شده است لباس سربازی بر تن کند.

بهناز جعفری
بهناز جعفری برای بازی در یک نمایش، لباس سربازی به تن کرده است

این بازیگر متولد 1353 در هشتگرد است. او تا کنون در نقش های متفاوتی در سینما، تلویزیون و تئاتر بازی کرده است.

بهناز جعفری فارغ‌التحصیل رشته ادبیات نمایشی است و بازی در تئاتر را با نمایش «سلطان مار» به کارگردانی گلاب آدینه در سال ۱۳۷۲ آغاز کرد و در نمایش‌های کارگردانان شاخصی چون بهرام بیضایی، محمد رحمانیان، علیرضا نادری و … به ایفای نقش پرداخته است. او اولین بار با نقش کوتاهی در «روسری آبی» رخشان بنی‌اعتماد در سال ۱۳۷۳ وارد سینما شد و در سال ۱۳۸۰ برای بازی کوتاهش در فیلم «خانه‌ای روی آب» ساخته بهمن فرمان‌آرا سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مکمل زن را از بیستمین جشنواره فیلم فجر دریافت کرد.

جعفری در سال ۱۳۹۰ برای نخستین بار با علی عطشانی در فیلم «تلفن همراه رئیس جمهور» همکاری کرد و توانست دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن سی‌امین دوره جشنواره فیلم فجر را از آن خود کند.

از دیگر آثار این بازیگر می‌توان به فیلم‌هایی همچون «مسافر ری»، «آب و آتش»، «چند تار مو»، «بیدار شو آرزو»، «باغ‌های کندلوس»، «یک خانواده محترم»، «ساکن طبقه وسط»، «حوالی اتوبان»، «دلم می‌خواد»، «خانه دختر»، «لانتوری»، «خشم و هیاهو»، «سه رخ» و … و سریال‌هایی همچون «خاک سرخ»، «دوران سرکشی»، «مختارنامه»، «آب پریا»، «یادآوری»، «آمین»، «چرخ فلک»، «همه چیز آنجاست»، «نفس»، «زیر پای مادر»، «بچه مهندس ۱، ۲ و ۳» و … اشاره کرد.

در زیر تصاویر از او در ظاهر متفاوت را مشاهده خواهید کرد.

بهناز جعفری
بهناز جعفری در گریم و ظاهری متفاوت در یک نمایش
بهناز جعفری
یک برنامه عکاسی با موضوع دختر قاجاری
بهناز جعفری
بهناز جعفری با موی تراشیده و ظاهری کاملا متفاوت

 

بهناز جعفری
گریم و تیپ بهناز جعفری در سریال همه چیز آنجاست

 

بهناز جعفری
ست دوران کرونا
بهناز جعفری
لباس خانم بازیگر در جشنواره کن
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید