از رامبد تا مادران وصله دوز تلویزیون

جامه پوش: لابد کسی که به رامبد جوان پیشنهاد داده تا بیاید در کلیپ رژیم گرفتن در دوران سخت مردم کشور و یا نپوشیدن و نخریدن لباس بازی کند، قصدش خندان مردم در این شرایط سخت و بد اقتصادی بوده است. باور نمی کنید؟  رامبد جوان در این کلیپ مهم باز هم یادش رفت که مردم سفر به کانادا برای تولد فرزند را فراموش نکرده اند. او مقصر نیست. فردی که تصمیم گرفت از او برای این کلیپ بازی بگیرد مقصر است.

امثال رامبد جوان و بهاره رهنما و … بسیارند که در روزهای سخت مردم، به جای سکوت یا همدردی محترمانه، زبان باز می کنند و از چیزی می گویند که خود عاری از آنند.

وظیفه زخم زدن به مردم در رسانه ملی به عهده کیست که هر از گاهی، راهی تازه پیدا می کند که زخمی نو بر تن خسته مردم نشان کند؟ هر که هست با داستان مادران وصله دوز به سرمنزل مقصود رسیده است و چه ساده پاسخ این زخم زدن در یک کارتون به نمایش در آمده است.

پروانه ایزدخواست با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرامش نوشت: بعد از رامبد جوان که توصیه کرد این گرانی ها فرصت خوبی است که مردم رژیم بگیرند، حالا در یک برنامه دیگر تلویزیونی، مادرها دور هم جمع شده‌اند و درباره نحوه پوشاندن لباس وصله پینه شده به فرزندان حرف می‌زنند. بهتر نیست اندکی هم برای بهبود اوضاع اقتصادی انرژی مصرف کنید؟

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید