احترام ولوو به نسل جدید مشتریان؛ خداحافظی با چرم طبیعی

جامه پوش: شرکت خودروسازی ولوو اعلام کرد با هدف جلب رضایت مشتریان استفاده از چرم طبیعی در خودروهایش را به طور کامل متوقف می‌کند.

شرکت خودروسازی ولوو سوئد اعلام کرد که تا سال 2030 استفاده از چرم طبیعی در خودروهای تولیدی‌اش را به طور کامل متوقف می‌کند.

این شرکت می‌گوید: تا آن زمان تلاش خواهد شد تا از الیاف گیاهی به جای چرم طبیعی که در عین حال قابلیت بازیافت دارند استفاده شود.

رابین پیچ، مدیر طراحی شرکت ولوو طی مصاحبه‌ای گفت: ما شاهد ورود یک نسل جدید از مشتریان هستیم که بسیار بیشتر از نسل‌های گذشته به ابعاد اخلاقی کالاهایی که می‌خرند توجه دارند. آنها می‌خواهند بدانند که موادی که در کالاها مورد استفاده قرار گرفته است، از کجا آمده است.

شرکت خودروسازی ولوو اعلام کرده که با این تصمیم نگرانی مصرف‌کنندگان نسبت به حقوق و شرایط حیوانات در صنعت و تولید چرم و تبعات زیست محیطی پرورش گاو و گوساله را مدنظر قرار داده است.

این تصمیم با اعلام برنامه شرکت ولوو برای کنار گذاشتن خودروهای با سوخت‌های فسیلی و تولید خودروهای تمام برقی از سال 2030 به بعد همزمان شده است، همین حالا هم ولوو مدل تمام برقی C40 ولوو بدون استفاده از چرم  ساخته شده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید